مسوول ستاد نماز جمعه تهران :

مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت آهنین بر دهان یاوه گویان می کوبند

22 بهمن,فجر 92

تهران – ایرنا- مسوول ستاد نماز جمعه تهران با بیان اینکه مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت آهنین بر دهان یاوه گویان می کوبند، گفت: امسال ملت ایران با حضور ده ها میلیونی و پرشکوه تر از سال های قبل خود، جواب آنهایی را می دهند که می گویند همه گزینه ها روی میز است.

حجت الاسلام و المسلمین یدالله شیرمردی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود:22 بهمن نماد و قله پیروزی انقلاب است بنابراین حضور در مراسم ایام الله 22 بهمن یک وظیفه شرعی و وظیفه آحاد مردم است.

وی ادامه داد: حضور در راهپیمایی بیست و دوم بهمن مقدمه ای برای رساندن انقلاب اسلامی به انقلاب جهانی امام زمان(عج) است و باید این پرچم را به دست پرچمدار اصلی برسانیم.

مسوول ستاد نمازجمعه تهران اضافه کرد: حضور گسترده در راهپیمایی بیست و دوم بهمن باعث خوشحالی دوستان، نا امیدی دشمنان و بیدار شدن بسیاری از دشمنان غافل این انقلاب است.

شیرمردی یادآور شد: البته حضور مردم در سرنوشت سیاسی کشورشان فقط به حضور در راهپیمایی 22 بهمن نیست چرا که 22 بهمن یک نماد و قله است که آن را ببینیم و یادمان باشد که انقلاب چگونه به پیروزی رسید.

وی اضافه کرد: همانطور که ما هر روز نیاز به اکسیژن و هوای سالم داریم اجتماع مسلمین و حکومت دینی نیاز به حضور مردم دارد که البته یکی از این اجتماعات مهم روز 22 بهمن روز پیروزی انقلاب است که مردم با حضور در آن به استکبار نشان می دهند پشت سر رهبری و ولایت فقیه هستند.

سیام**1058 *1449
کد N116074