اطلاعیه ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به مناسبت 22 بهمن

دبیرخانه ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن فرا خواند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دبیرخانه ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد طی اطلاعیه‌ای با گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ایران اسلامی به‌ویژه ائمه جماعات، هیئات امنا، نمازگزاران و فعالان فرهنگی مساجد را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن فراخواند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: مساجد در پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان برجسته‌ترین نهاد اثرگذار دینی و مردمی و وحدت‌بخش نقش بسزایی داشتند. مسجد به عنوان کانون موعظه و پرورش اخلاق همواره منشا برکات بی‌شماری برای جهان اسلام بوده و موفقیت نهضت ملت شریف ایران علیه رژیم طاغوت نیز از آن جمله می‌باشد.

این اطلاعیه در ادامه می‌افزاید: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های مقدس امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شهدای انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس عهدی دگربار می بندند و اعلام می کنند همانگونه که تاکنون هیچ تحریم و ارعابی نتوانسته در عزم ملت غیرتمند ایران اسلامی خللی ایجاد نماید، با تمام توان از مساجد به عنوان پایگاه حقیقی امت اسلامی صیانت کرده و این مکان مقدس را همانند گذشته محل ترویج معارف دینی، دفاع از ارزش های انقلاب و نیز استکبارستیزی قرار خواهند داد.

این اطلاعیه ضمن اعلام حضور اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در مراسم 22 بهمن تاکید می‌کند: فعالان فرهنگی مساجد با حضور میلیونی خود در برنامه‌های گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تمام توان در خدمت آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی خواهند بود.

پایان پیام

کد N115860