بیادی: راهپیمایی 22 بهمن یک حرکت عبادی سیاسی است

احزاب,فجر 92

تهران – ایرنا - دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی گفت: راهپیمایی 22 بهمن یک اعتقاد و حرکت عبادی سیاسی است و همه گروه ها و احزاب و توده های مردم شرکت خواهند کرد و می کنند.

حسن بیادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: کسی که در این راهپیمایی شرکت نکند خودش را مغبون می داند بنابراین همه گروه ها و احزاب چه چپ، چه راست و چه معتدل و همه مسوولین علیرغم آنکه از بعضی حرکت ها آزرده هستند در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهند کرد.

وی با بیان این که نقش مسوولین در همکاری مردم در مشارکت سیاسی خیلی موثر است، افزود: مردم ما همیشه ثابت کرده اند که پشتوانه انقلاب و رهبری بوده اند و هستند و بارزترین نمونه اش هم ایستادگی مردم در مقابل تحریم ها بود.

بیادی گفت: هر سه قوه مردم را بیشتر در نظر داشته باشند و نقش مردم را پررنگتر کنند و توجه به امور مردم را جدی بگیرند.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی ادامه داد: یکی از مشکلاتی که سه قوه دارند از مشارکت جدی مردم در حل امور بی بهره هستند. مردم بیشتر از این می توانند در کمک به دولت، مجلس و قوه قضاییه موثر باشند.

وی با بیان این که همه چیز به وحدت بر می گردد گفت: از روزی که گفتیم استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی از همان روز تهدیدها و تحریم ها، حمله های نظامی شروع شد و با ترورهای مختلف توسط گروه های سیاسی وابسته به خارج ، کشور را تحت فشار قرار دادند.

بیادی ادامه داد: عامل وحدت و نوع نظام ما یعنی نظام ولایی موجب شد مردم فشارها، تهدیدها و تحریم ها را تحمل کنند . در راس این نظام مراجع تقلید مدیر و مدبر حضرت امام (ره) و بعد از ایشان مقام معظم رهبری می باشند که نوع هدایت و رهبری شان با خواسته های مردم عجین بود.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی یادآور شد: مردم با وجود همه چالشها همیشه پشت سر رهبری حرکت کرده اند و توانستند به پیروزی برسند بنابراین تحریم ها و معضلاتی که وجود دارد چیز جدیدی نیست.

وی گفت: باید مواظب باشیم ؛ عاملی که می تواند موجب شکست ما شود، تفرقه است.

سیام**1058 *1449
کد N115818