امام جمعه شهرکرد: ایستادگی بر اصول، راز تداوم مسیر جمهوری اسلامی است

شهرکرد,امام جمعه

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری و امام جمعه شهرکرد،ایستادگی بر اصول و عمل به دستورات اسلام ناب را راز تداوم مسیر تحقق آرمان های نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلامˈمحمدعلی نکونامˈ روز دوشنبه به مناسبت سالروز عملیات والفجر 8 و فرارسیدن روزهای دهه فجر در دیدار با جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروهای نظامی و انتظامی چهارمحال وبختیاری، اظهار کرد: آیندگان و حتی در دوران طلایی امام عصر(عج) نیز از انقلاب اسلامی مردم ایران و نقش آن در تحقق ظهور آن حضرت به نیکی یاد خواهند کرد.

امام جمعه شهرکرد اضافه کرد: اعتقاد قلبی داریم که نظام جمهوری اسلامی نیز همانند دوران انبیاء الهی برای آیندگان برجسته و چراغ راه قرار خواهد گرفت.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری همچنین با گرامیداشت روز حفاظت اطلاعات در سپاه، کار اصلی حفاظت اطلاعات را تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی بیان کرد و افزود: اگر این دستاوردها بخوبی تبیین شود، مکرهای دشمن نیز به خودشان برگردانده می شود.

رییس شورای استانی حوزه های علمیه چهارمحال و بختیاری با انتقاد از تفکراتی که وابستگی به غرب و شرق را راه نجات کشور عنوان می کنند، افزود: اگر بیداری اسلامی نیز در برخی کشورها ماندگار نشد، به این دلیل بود که انقلابیون از دشمن بیرونی غافل شده و نتوانستند تا پایان راه دوام بیاورند.

547/
کد N115729