مجید انصاری:

شریعتمداری مسئول پیگیری مشکلات مطرح شده در دیدار مجامع نمایندگان با رییس جمهوری شد

مجامع نمایندگان استانی

تهران- ایرنا- معاون امور مجلس رییس جمهوری با بیان این که مجامع نمایندگان استانی خراسان شمالی و گلستان با رییس جمهوری دیدار داشته اند، گفت: معاون اجرایی رییس جمهوری مسئول شد تا مشکلاتی که نمایندگان این استان ها مطرح کردند را پیگیری کند.

حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری بعد از ظهر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، افزود: در ادامه برنامه دیدار مجامع استانی نمایندگان با رییس جمهوری که از همان ماه های اول دولت جدید آغاز شده است، رییس جمهوری با دو مجمع نمایندگان استان های خراسان شمالی و گلستان به طور جداگانه دیدار کرد.

وی بابیان این که این دیدارها به دلیل احترام و اهتمامی است که رییس جمهوری به مجلس،نمایندگان مردم و ارتقا تعامل دولت و مجلس دارد، ادامه داد: بر خلاف مشغله زیاد و تراکم کاری دولت و شخص آقای رییس جمهوری در آغاز کار دولت تدبیر و امید این برنامه ها به صورت منظم انجام شده است و تاکنون نزدیک به حدود 15 مجمع نمایندگان استان ها با رییس جمهوری دیدار داشته اند.

معاون امور مجلس رییس جمهوری، اضافه کرد: در دیدارهای امروز ابتدا مجمع نمایندگان استان گلستان و بعد هم مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی با رییس جمهوری دیدار داشتند که ابتدا روسای مجمع نمایندگان مسایل و مشکلات کلی استان مربوطه ارائه و سپس تک تک نمایندگان، دیدگاه ها و مشکلات حوزه انتخابیه خود را بیان کردند.

انصاری اظهار داشت: رییس جمهوری هم در این دیدار مسایل عمومی و کلی کشور، مشکلات، تنگناها و برنامه های دولت برای عبور از مشکلات برای توسعه متوازن کشور، عمران و آبادانی مناطق مختلف و رفع مشکلات مردم مطرح کرد.

وی ادامه داد: رییس جمهوری هم چنین بر اراده جدی دولت جهت جذب سرمایه های داخلی، سرمایه های ایرانیان مقیم خارج از کشور و نیز سرمایه گذاری خارجی برای رونق تولید، رفع مشکل بیکاری، تورم و فقر و هم چنین توسعه شتابان و متوازن کشور تاکید کرد.

معاون امور مجلس رییس جمهوری خاطر نشان کرد: رییس جمهوری هم چنین معاون اجرایی جناب آقای شریتعمداری را مسئول پیگیری مشکلات حوزه های انتخابیه نمایندگان که به صورت مکتوب تقدیم وی شده بود، کرد.

انصاری دو ملاقات را ملاقات سازنده و خوبی توصیف کرد و گفت: انشا الله در هفته های آینده هم این دیدارها ادامه خواهد یافت تا همه مجامع استانی نمایندگان با رییس جمهوری ملاقات داشته باشند.

وی درباره دیدار هفته آینده هم اظهار داشت: چون جلسه آتی مجلس روز دوشنبه اعلام شده است و این دیدارها با صحن علنی همزمان خواهد شد، هنوز برنامه ای برای هفته آینده تنظیم نشده است.

سیام(4)1429 ** 1418
کد N115682