۰
فرمانده کل ارتش:

دست برتر نیروهای مسلح، در دل دشمنان انقلاب هراس ایجاد کرده است

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
ارتش جمهوری اسلامی,دفاع,انقلاب اسلامی,ارتش جمهوری اسلامی ایران,ارتش

همشهری آنلاین: فرمانده کل ارتش در پیامی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن گفت: ارتش در کنار تعامل با مراکز علمی، گنجینه‌ای ارزشمند را برای ارتقای بیش از پیش سطح آمادگی دفاعی خود فراهم کرده به گونه‌ای که دست برتر و قدرتمند نیروهای مسلح، هراس در دل دشمنان و امید در دل دوستان انقلاب ایجاد کرده است.

دفاع > ارتش- همشهری آنلاین:
فرمانده کل ارتش در پیامی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن گفت: ارتش در کنار تعامل با مراکز علمی، گنجینه‌ای ارزشمند را برای ارتقای بیش از پیش سطح آمادگی دفاعی خود فراهم کرده به گونه‌ای که دست برتر و قدرتمند نیروهای مسلح، هراس در دل دشمنان و امید در دل دوستان انقلاب ایجاد کرده است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرلشکر ˈ عطاء الله صالحیˈ در این پیام ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز نیز با نگاهی عمیق و راهبردی به تجربیات و فرهنگ دوران انقلاب و دفاع مقدس، گنجینه ای ارزشمند را در جهت ارتقای بیش از پیش سطح آمادگی دفاعی خود فراهم کرده است.

در ادامه پیام سرلشکر صالحی آمده است: ارتش از آغازین لحظات شکل گیری انقلاب به عنوان شجره طیبه و نیروهای مورد تائید امام و امت،همواره در راستای تحقق آرمان های والای انقلاب گام برداشته است.

سرلشکر صالحی در ادامه این پیام افزود: بی شک معجزه انقلاب اسلامی که به واسطه اندیشه و هدف والای امام راحل محقق شد، رویای آرام استکبار را به لرزه در آورد

وی با بیان این که رهبری و هدایت های داهیانه امام راحل در شکل گیری نهضت اسلامی و تحقق جمهوری اسلامی بی بدیل است، گفت: اعتماد ایشان به ارتش به عنوان بازوی مقتدر نظام اسلامی، از یک سو موجب تسریع در پیروزی انقلاب شد و از سوی دیگر انقلابمان را از چشم طمع نامحرمان و بیگانگان مصون نگاه داشت.

فرمانده کل ارتش در این پیام با تاکید بر این که انقلاب اسلامی توانست رویای آرام استکبار را به لرزه در آورد، افزود: وحدت، توکل بر خدا و اعتقاد به ولایت، یگانه مسیری است که به پیروزی انقلاب منجر شد و این درسی است که ارتش جمهوری اسلامی ایران آن را سر لوحه خویش قرار داده است.

سرلشکر صالحی در ادامه با تبریک یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب، عُلو درجات را برای روح بلند امام شهیدان، بنیانگذار فقید انقلاب و شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی، عزت بیش از پیش میهن اسلامی را در پرتو یگانه منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج) مسألت کرد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.