ستاد نماز جمعه تهران از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

ستاد نماز جمعه تهران با صدور بیانیه‌ای از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن بیانیه به شرح زیر است:

سی و پنجمین سالگرد بهار انقلاب برای ملت حماسه‌آفرین ایران اسلامی فقط یک مناسبت روی تقویم نیست بلکه پیام‌آور فرهنگ آزادی و ظلم‌ستیزی است که درآن تجدید عهد مردم ولایتمدار با آرمان‌های متعالی اسلام برای سرعت بخشیدن به رشد و تعالی انسانی رخ داد.

انقلاب اسلامی ایران از حیث محتوا یک انقلاب با تکیه بر مکتب مترقی اسلام به زعامت فقیه عظیم‌الشان حضرت امام خمینی(ره) است که در سال 57 با پشتوانه و حضور تاریخی و بی‌نظیر آحاد مردم به سلطه فاسد و دست نشانده غرب پایان داد و حیاط خلوت آنان را بر هم زد.

بی‌تردید در سایه‌ توکل به قدرت لایزال خداوند متعال بهره‌گیری از آموزه‌های ائمه اطهار(ع) و منویات راهگشا و مدبرانه مقام معظم رهبری(دام ظله) جمهوری اسلامی با تکیه بر حضور آگاهانه مردمی، منسجم‌تر شده و راه پر افتخار خود را متعالی می‌پیماید.

نباید فراموش کرد که جوانان برومند این سرزمین با دستان خالی و در اوج ناجوانمردانه‌ترین فشارها چگونه پرچم پر افتخار عزت را در جهان به اهتراز درآوردند و جهانیان را به شگفتی وا داشتند. امروز ایرانی که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، نیمی از مردمش بی‌سواد بودند، دارای پرشتاب‌ترین رشد علمی در جهان است. بدخواهان تلاش‌شان این است که این فتوحات دیده نشود و مردم ناامید شوند.

اما راهپیمایی باشکوه 22 بهمن با امید فراوان به افق‌های روشن، گزینه روی میز ملت انقلاب و شجاع ایران اسلامی در برابر دشمنان قسم خورده است.

روز 22 بهمن امسال اقیانوس بیکران آحاد مردم ایران همانند طوفانی خروشان مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد و پاسخی محکم و مقتدر به اظهارات سخیف کاخ سفیدنشین نخواهد داد تا هوس ماجراجویی سیاسی همچون هوس کشور گشایی در دوران دفاع مقدس برای همیشه به کابوس برای نابکاران عالم مبدل شود.

مردم فهیم ایران اسلامی با گام‌هایی به استواری دماوند، تکلیف طاغوت سرکش را یکسره خواهند کرد و در این راه هیچ باکی ندارند؛ چراکه حضرت امام خمینی(ره) در این‌باره می‌فرمود: دولت آمریکا ملتی را که شهادت را شرف خود می‌داند، از چه می‌ترساند.

آمریکا، اسراییل و همپیمانان‌شان نمی‌فهمند مادری که لباس شهادت بر تن فرزندانش پوشانده به دنال نان و آب نبوده! نمی‌دانند نوجوانی که سلامتی‌اش را تقدیم انقلاب کرده با حضرت سیدالشهدا(ع) معامله کرده است. آن‌ها از تحریم‌ها و گزینه‌های روی میز می‌گویند تا ما را وادار به سازش کنند!

وعده داده‌اند که اگر با آن‌ها کنار بیاییم، نگاه ملاطفت‌آمیزشان شامل حال ما می‌شود! نمی‌دانند که در همه راهپیمایی‌های ما مرگ بر آمریکا، اولین و آخرین جواب ما به آن‌هاست و نمی‌دانند که ولایت فقیه شرافت ماست و آن را با هیچ چیز معامله نخواهیم کرد، همان درسی که امام بزرگوار و خلف صالحش به ما آموختند.

ملت شریف ایران سرافراز در سال حماسه سیاسی، لبیک‌گویان به مقتدا و امام خود امام خامنه‌ای ( مد ظله العالی)، حماسه‌ای به مراتب بالاتر را رقم خواهد زد و بی‌شک موجب خشنودی قلب مبارک یگانه قطب عالم امکان حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) نیز فراهم خواهد شد که در آن تیر خلاصی به پیکره منحوس استکبار جهانی می‌زند تا بار دیگر آزادگان عالم نظاره گرسقوط قدرت‌های چپاولگر باشند. به امید آن‌که به توفیق الهی پرچمی که خونین گفتمان شهید به ما سپرده‌اند را برافراشته نگه داریم.

ستاد نماز جمعه تهران ضمن تبریک فرا رسیدن یوم‌الله22 بهمن و دهه مبارک فجر به محضر مقام عظمای ولایت و ملت سترگ ایران، همه اقشار مردم عزتمند ایران اسلامی را به شرکت وسیع، مقتدرانه و همه جانبه در راهپیمایی ضد استکباری 22 بهمن دعوت می‌نماید.

انتهای پیام

کد N115448