سازمان اوقاف:

حضور در راهپیمایی 22 بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است

22 بهمن,دهه فجر

سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور بیانیه‌ای با تاکید بر اینکه 22 بهمن ماه مظهر اقتدار و عزت ملت ایران است از مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت به‌عمل آورد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

« 22 بهمن یادآور روزی است که ملت عزتمند ایران به فرمان خمینی کبیر تومار ظلم و استبداد رژیم ستمشاهی را در هم پیچید و با وحدت خود ایران اسلامی را به عنوان سمبلی برای استقلال و آزادی به جهان اسلام معرفی کرد.

ملت ایران با حضور خود در این راهپیمایی بزرگ و باشکوه بار دیگر اقتدار و عظمت ملت ایران را به جهانیان نشان خواهند داد و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی خواهند کوبید.

ملت ایران در سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مصمم‌تر از گذشته با مشت‌های گره کرده، اقتدار خود را نشان خواهد داد و از حقوق هسته‌ای و توان ملی خود دفاع خواهد کرد.

در این روز ملت بزرگ ایران اسلامی، با حضور حماسی خود صلابت، وحدت و یکپارچگی خود را به جهانیان نشان خواهند داد و ثابت خواهند کرد که می‌توانند الگویی برای استکبار ستیزی، استقلال و پیشرفت باشند.

مدیران، مسئولان و کارکنان سازمان اوقاف، ادارات اوقاف سراسر کشور، هیات امنای بقاع متبرکه و اصحاب وقف بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای تجدید پیمان کرده و عهد می‌بندند که همچنان پاسدار ارزش‌های انقلاب اسلامی باشند.»

انتهای پیام

کد N114954