دانشجویان ایرانی در نامه‌ای به زهبری

«ما تا آخر ایستاده‌ایم»

ايران,22 بهمن,دهه فجر,انقلاب اسلامي ايران

دانشجویان شرکت کننده در بزرگترین گردهمایی انجمن های اسلامی به رهبر معظم انقلاب نامه ای نوشتند.

دانشجویان شرکت کننده در بزرگترین گردهمایی انجمن های اسلامی به رهبر معظم انقلاب نامه ای نوشتند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(اایسنا) در بخشی از این نامه آمده است: ما به تبعیت از مواضع حکیمانه شما، و صرفا برای دفع شر این شیطان بزرگ و آمریکای جهانخوار و تحصیل منافع ملت، با مذاکره مخالفتی نداریم ولی به پیشرفت درونزا معتقدیم و دوست نداریم همه چشم دستگاه اجرایی کشور به دستگاه دیپلماسی و نظام دروغین بین‌الملل و جهان خارج باشد. جهان خارجی که در هشت سال جنگ تحمیلی پشت به پشت صدام جانی ایستاد و در کشتار فرزندان این مردم از هیچ ظلمی دریغ نکرد. ما معتقد به مسیر امامی هستیم که فرمود:" کسی تصور نکند که ما راه سازش با جهانخواران را نمی دانیم. ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند!"

متن این نامه به شرح زیر است:

«بسم رب الشهداء و الصدیقین

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ؛

در حقیقت، کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداست» سپس ایستادگی کردند، فرشتگان بر آنان فرود می‏آیند و می‏گویند: «هان، بیم مدارید و غمین مباشید، و به بهشتی که وعده یافته بودید شاد باشید.

محضر شریف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله العظمی نائب الامام خامنه ای (مد ظله العالی)

سلام علیکم

ما اعضای انجمن‌های اسلامی دانشجویان بیش از پنجاه دانشگاه کشور با شعف و غرور وصف ناپذیر دست به قلم شده‌ایم تا در آستانه سی‌وپنجمن سالروز پیروزی شکوه‌مندترین انقلاب قرن، خطاب به ولی امر و مقتدای خویش چند جمله‌ای را انشاء کنیم و روح خمینی کبیر(ره) را بار دیگر شاهد بگیریم، که ما فرزندان آن پیر سفر کرده بر عهدی که با حضرتش بسته‌ایم، همچنان پایبندیم که در تبعیت و ولایت‌پذیری از خلف صالح آن بزرگ مرد تاریخ، کم نخواهیم گذاشت.

می‌خواهیم در آستانه یوم‌الله پیش رو خطاب به زعیم عظیم‌الشان خود بنویسیم که فرزندان دانشجوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای امروز بیش از هر زمانی نسبت به نقش تاریخی و تاثیرگذار خود واقف بوده و بیش از همیشه نسبت به مطامع دشمنان خبیث اسلام و نقشه‌های شومی که این دیوصفتان روزگار برای ایران اسلامی و فرزندان این کهن مرز و بوم در سر دارند، آگاه هستیم. لذا قلم در دست گرفتیم تا خطاب به حضرتعالی با قاطعیت بگوییم که ما دانشجویان حساسیت بی نظیر این برهه تاریخی را درک کرده و توطئه های شوم دشمنان ملت ایران و نظام اسلامی را به خودشان باز خواهیم گرداند.

رهبر حکیم انقلاب اسلامی

نظام مقدس اسلامی امروز بعد از گذشت سه و نیم دهه از حیات آن، به مرحله‌ای رسیده است که بهت و حیرت جهانیان را موجب شده است. پیشرفت‌های حیرت‌انگیز جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف، یکی از واقعیت‌های روشن امروز نظام تحت زعامت حضرتعالی است؛ پیشرفت‌هایی که نه با چپاول کشورهای دیگر و نه با تمسک به بمب هسته‌ای و نه با چشم‌داشت به قدرت‌های بیگانه به دست آمده است، که اتفاقا ملت بزرگ ایران این پیشرفت‌های بهت‌برانگیز را در شرایطی کسب کرده است که انواع توطئه‌های دشمنان را نیز پیش رو داشته است و بدخواهان جمهوری اسلامی برای مانع‌تراشی در مقابل ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند، و انواع حیل را برای جلوگیری از گام برداشتن دانشمندان و فرزندان ایران در مسیر رشد کشور به کار گرفتند؛ در این بین مع‌الاسف حتی برخی از کسانی که در داخل کشور وظیفه مقابله با این همه خباثت دشمنان را داشتند، نیز بعضا خواسته یا ناخواسته در راه دشمن گام برداشتند، اما عزم راسخ جوانان و ملت بزرگ ایران از یک سو و هدایت‌های آن رهبر فرزانه از سوی دیگر، ایران اسلامی را امروز به جایگاهی رسانده است که حال به الگویی برای ملت های آزاده منطقه و جهان تبدیل شده است. برادران انقلاب اسلامی ایران در منطقه، استعمار غربی و ارتجاع عربی را دستپاچه کرده‌اند و در این میان، زوال امپراطوری‌های آل‌های عرب که از هیچ ظلمی به مردم خویش فروگذار نمی‌کنند، پیش‌بینی قریب‌الوقوعی است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی

بر خود می‌بالیم که در آستانه سی و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب‌مان خطاب به مولای خویش با افتخار اعلام کنیم که یکی از مختصات ویژه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران این است که علیرغم گذشت سه و نیم دهه از زمان وقوع انقلاب، نظام اسلامی همچنان بر اصول و مبانی اولیه‌ای که بر پایه آن‌ها به وقوع پیوسته است پایبند است و نه تنها این اصول نسبت به روزهای آغازین کمرنگ نشده است که اتفاقا امروز بعد از گذشت سی و پنج سال، شعارها و مبانی آغازین انقلاب حتی برجسته تر از قبل در جامعه حاکم است و این امتیازی است مختص انقلاب اسلامی ایران؛ چراکه هیچ کجای جهان و هیچ انقلابی را سراغ نداریم که چنین امتیازی را واجد باشد. اگرچه استکبار در فتنه صهیونیست آمریکایی 88و فتنه های پیشین و تحریم ها تلاش کرده است، که انقلاب خمینی کبیر را از بین ببرد، ولی توفیقی نیافته است؛ چراکه همیشه دست خدا بالاتر است و "مکروا و مکرالله والله خیرالماکرین".

رهبر معظم انقلاب

از فتح الفتوح انقلاب بگوییم که به فرموده خمینی کبیر "تربیت جوانان انقلابی است". جوانان ایرانی امروز به یاری حضرت حق بر قلل رفیع عزت، اقتدار، کرامت و معنویت تکیه زده‌اند و پرچم شرف و آزادی و استقلال ایران اسلامی را به اهتزاز درآورده‌اند و امروز نسل سوم انقلاب به فرموده رهبری معظم، بیدارتر، با بصیرت‌تر و آماده‌تر از گذشته است و جوانان انقلابی نه هنوز بلکه برای همیشه پای آرمان‌های قدسی حضرت روح الله ایستاده‌اند و این پیمان با شهیدان را فراموش نکرده‌اند که باید پاسدار ولایت فقیه باشند و قاطع‌تر از همیشه فریاد برمی‌آورند که «ما تا آخر ایستاده ایم».

قطع به یقین این فتح‌الفتوح امروز خار چشم دنیای استکبار شده است، چون که می‌بیند، پس از گذشت سی‌وپنج سال از آغاز بهار آزادی، روح رجب‌بیگی‌ها، وزوایی‌ها و علم‌الهدی‌ها در این جوانان زنده است؛ چراکه هنوز هم از جان ودل غریو «الله اکبر» برمی‌آورند و محکم‌تر از همیشه فریاد می‌زنند: «مرگ بر آمریکا». فتح الفتوح انقلاب که روح چمرانی‌اش ، علم را شرمنده کرده است، خار چشم استکبار شده؛ چراکه احمدی‌روشن، شهریاری، علیمحمدی و رضایی‌نژاد و دیگر شهدای جهاد علمی را ترور می‌کند. جوانانی که با همه تحریم‌های آمریکا و غرب راه پیشرفت را روشن‌تر و با سرعت‌تر از همیشه پیمودند.

رهبر فرزانه انقلاب

ما به تبعیت از مواضع حکیمانه شما، و صرفا برای دفع شر این شیطان بزرگ و آمریکای جهانخوار و تحصیل منافع ملت، با مذاکره مخالفتی نداریم ولی به پیشرفت درونزا معتقدیم و دوست نداریم همه چشم دستگاه اجرایی کشور به دستگاه دیپلماسی و نظام دروغین بین الملل و جهان خارج باشد. جهان خارجی که در هشت سال جنگ تحمیلی پشت به پشت صدام جانی ایستاد و در کشتار فرزندان این مردم از هیچ ظلمی دریغ نکرد. ما معتقد به مسیر امامی هستیم که فرمود: «کسی تصور نکند که ما راه سازش با جهانخواران را نمی دانیم. ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند!»

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

ما فرزندان حضرتعالی در انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌ها در آستانه سی پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب غرورآفرین اسلامی ایران؛ از این‌که در برهه‌ای زندگی می‌کنیم که زیر پرچم نظام مقدس اسلامی و تحت لوای رهبری شجاع، هوشمند و حکیم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد ظله العالی) قرار داریم؛ متضرعانه جبهه شکر بر خاک می‌نهیم و خداوند منان را هزاران بار شاکر هستیم که این نعمت عظمای خود را در این برهه تاریخی نصیب مان کرده است. بر خود فرض می‌دانیم که در آستانه این یوم الله عظیم باردیگر با آرمان‌های عظیم حضرت خمینی کبیر(ره) و مبانی متعالی انقلاب بی بدیل اسلامی ایران و سید و مقتدای خویش حضرت نائب الامام خامنه ای (مد ظله العالی) بیعت کنیم و اعلام می‌کنیم که فرزندان شما در دانشگاه ها هیچ‌گاه از اصول و مبانی اولیه‌ای که انقلاب اسلامی بر اساس آن‌ها به وقوع پیوسته است، ذره‌ای عقب نخواهند نشست و بزرگترین آرزوی خود را جان دادن در این راه عظیم می‌دانیم.

رهبرا

فرزندان انقلابی شما در جوار ملکوتی امام رئوف و در دوازدهمین گردهمایی بزرگ «جهاد اکبر»، برای فرج موعود امم حضرت ولی عصر عج دعا می کنند و سلامتی شما و استمرار نظام مقتدر جمهوری اسلامی ایران را از خداوند منان طلب می‌کنند.

دانشجویان شرکت کننده در دوازدهمین گردهمایی بزرگ جهاد اکبر از بیش از پنجاه دانشگاه کشور

دفاتر عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاههای سراسر کشور»

انتهای پیام

کد N114557