۰

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت ایام الله دهه فجر

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت دهه فجر بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاریدانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«دهه فجر انقلاب از رشحات اسلام است و آئینه‌ای است که خورشید اسلام در او درخشید و این دهه باید با عظمت هر چه تمام‌تر برگزار شود.» مقام معظم رهبری

ایام‌الله دهه فجر یادآور حماسه جاوید آزادگی، عزم و اراده پولادین ملتی است که بر اساس تجدید ارزش‌های فراموش شده اسلامی و انسانی بر محور حاکمیت دینی و ولایت صالحین و دین مداران آغاز شد.

پرچمدار این حرکت عظیم و فرخنده مردی از تبار عاشورا و سلاله پاک رسول‌الله بود که هدفی جز تحقق حکومت عدل در سر نداشت و با بذل همه هستی خود و ایجاد وحدت، همدلی و صمیمیت در بین مردم خداجو بنیانی را بنا نهاد که با خون پاک شهیدان و ایثارگران، پایه‌های آن استحکامی ابدی یافت.

دهه فجر بزرگترین تحول تاریخی است که در سایه وحدت کلمه، خودباوری و خدامحوری توانست نظام 2500 ساله شاهنشاهی را سرنگون کرده و با انقلاب عظیم اسلامی دیگر ملل آزادی‌خواه جهان را از خواب غفلت و فراموشی بیدار سازد و این نهضت‌های استقلال‌طلب و عزت‌خواه کنونی، ثمره و ادامه همان مسیر همیشه ماندگار به رهبری حضرت امام خمینی (ره) است.

اینک که 35 بهار خجسته از عمر پربرکت انقلاب اسلامی مردم ایران می‌گذرد، به‌رغم همه تلاش‌های مذبوحانه و اقدامات مستبدانه نظام سلطه، باز هم شاهد درخشیدن آن بر تارک جهان کنونی هستیم و به عیان می‌بینیم که پیشرفت‌های علمی، صنعتی، دفاعی، فرهنگی و اجتماعی این نظام الهی چگونه چشم‌ها را خیره کرده و حسادت‌ها و دشمنی‌ها را آشکار کرده است.

گرچه دشمنان قسم‌خورده این نهضت الهی هر روز طرحی نو برای براندازی آن در می‌اندازند، اما با عنایات خداوند متعال و در سایه ولایت پذیری، همدلی و وحدت کلمه ملت خدا جوی ایران اسلامی همچنان ایستاده‌ایم و به هیچ قیمتی دست از ارزش‌های آفریده امام(ره) و شهیدانمان بر نخواهیم داشت.

به همین مناسبت فرهنگیان بسیجی و طلایه‌داران همیشه بیدار عرصه فکر و اندیشه اعلام میداریم؛

1-به فضل پروردگار عالم، ملت ایران در طول سال‌های گذشته و در کوران تاریخ آبدیده گشته و اکنون به اعتراف دشمنان داخلی و خارجی از چنان قدرت و شوکتی برخوردار شده است که آنان را یارای مقابله با او نیست. این مهم جز به مدد توکل و استقامت و ایستادگی در برابر مشکلات و برخورداری از امدادهای الهی میسر نبوده و از این به بعد نیز اینگونه خواهد بود.

2- دشمنان قسم‌خورده هنوز ناامید نشده‌اند و در پی القای جدایی مردم از حاکمیت هستند. حال آنکه ملت ایران در طول دوران نشان داده‌اند در همه حال پیرو محض ولایت و عامل به وصیت‌نامه بنیانگذار جمهوری اسلامی‌اند و هرگز از انقلاب اسلامی جدا نخواهند شد.

3- بدخواهان داخلی و خارجی بدانند، مردم ایران اسلامی و دیگر ملت‌های منطقه بیدار شده‌اند. انقلاب‌های رو به رشد مردمی و روحیه استکبار ستیزی، حاصل همین بیداری و برخواسته از جوهره انقلاب اسلامی است؛ بنابراین مقطعی و گذارا نیست و همچنان در درون ملت‌ها ماندگار خواهد بود تا عدالت بر جهان گسترده شود.

4- به لطف الهی و با هدایت‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری حرکت رو به رشد انقلاب اتفاق افتاده است. از این رو مسئولین نظام می‌بایست بیش از گذشته پیرویی عملی از منویات و خواسته‌های حکیمانه رهبری عظیم شان انقلاب اسلامی را سرلوحه کارها و اقدامات خود قرار دهند و باور کنند راه سعادت و سربلندی این ملت، مثل گذشته تکیه حقیقی به مردم و همان تقویت ساخت درونی نظام و توجه جدی به ظرفیت‌های داخلی است. از این طریق است که می‌توان بر مسائل داخلی فائق آمد و اقتدار جهانی را افزایش داد.

5- تداوم راه و حفظ دستاوردها علاوه بر مقاومت و ایستادگی نیازمند هوشیاری و حضور فعال ملت در صحنه است. ما فرهنگیان بسیجی ضمن تاکید بر این مهم، خود نیز هوشیار و بصیر، مراقب تمامی افعال و اعمال فریبکارانه دشمن هستیم و در سنگر جهاد علمی فرهنگی، زیر پرچم ولایت فقیه مجهز به سلاح روز، سربلند و سرافراز خواهیم ماند و برای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن که حاصل خون هزاران شهید، جانباز و مفقودالاثر است از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم کرد.ان‌شاءالله.

وعده دیدار ما در کنار دیگر اقشار و صاحبان اصلی انقلاب روز 22 بهمن در سراسر کشور

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.