بیانیه شورای نگهبان :

پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوید بخش اهتزاز پرچم توحید در جهان

بیانیه,فجر92

تهران- ایرنا- شورای نگهبان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت یوم ا... 22 بهمن و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با تأکید بر ادامه آرمان های بلند بنیانگذار کبیر آن، تصریح کرد که پیروزی انقلاب اسلامی ایران نوید بخش اهتزاز پرچم توحید در قلل رفیع جهان است.

به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، در این بیانیه آمده است: این پیروزی، آغاز یک حرکت عظیم الهی بود که بنیانگذار انقلاب اسلامی همواره نوید آن را می داد که در افق آن پرچم توحید در قلل رفیع جهان به اهتزاز درآید.

شورای نگهبان در بیانیه خود تصریح کرده است: حکومت های استکباری که دنیایی ظلمانی را در خیال باطل خود پرورانده و برای سکولاریزه کردن جهان به هر جنایتی دست می زدند، هرگز گمان نمی کردند که نور انقلاب کبیر اسلامی، به این سرعت جان های آزادیخواهان و مستضعفان جهان را بیدار کند و سه دهه بعد، کاخ سفاکان مرتجع منطقه را به لرزه درآورد.

در این بیانیه با بیان این که بسیاری از حق طلبان و عدالت جویان در اقصی نقاط جهان در جستجوی نور حقیقت عدالت، چشم به ایران اسلامی دوخته اند، تاکید شده است: عمال شیطان بزرگ، با تمام توان و تمسک به زر و زور و تزویر، برای فتنه انگیزی در امت اسلامی و ایجاد اختلافات مصنوعی در میان مذاهب اسلامی می کوشند تا مرگ خویش را به تاخیر اندازند.

شورای نگهبان هم چنین افزوده است: در این میان برخی از ساده اندیشان با فراموش کردن تجربیات گرانسنگ انقلاب اسلامی ایران و مقاومت اسلامی، از وعده بزرگ الهی غافل شده اند و پیشرفت و توسعه مادی را تنها در تعامل با استکبار جهانی جستجو می کنند.

بیانیه شورای نگهبان می افزاید: این در حالی است که امام خامنه ای همچون بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی، در رهنمودهایشان، مسیر پیشرفت و تعالی ایران و آحاد امت اسلامی را در توجه به ظرفیت های داخلی خود نشان می دهند.

در ادامه این بیانیه آمده است: شورای نگهبان ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با آرزوی پیروزی سایر ملل مظلوم و مستضعف جهان در برابر حاکمان مستبد و ظالم، از ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی دعوت می کند با حضور پر شور و شکوه خود در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه ای، همچون همیشه پیشگام در تلاش برای اهتزاز پرچم عدالت در جهان باشند.

سیام(1)1429 ** 1418
کد N114415