جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی به مناسبت 22 بهمن

جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی در دهه فجر و آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با صدور بیانیه‌ای از مردم برای حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«ملت شریف و آگاه ایران

بیست و دوم بهمن هرسال یادآور روزهای حماسه آفرینی مردان و زنانی است که جان عزیز خود را برکف نهاده و ندای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را سر دادند. روزهایی که گرچه بوی خون از هر کوی و برزن به مشام می رسید و جوانان برومند این سرزمین خود را سپر گلوله‌های آتشین استبداد پهلوی می‌کردند اما امید به رسیدن بهار آزادی همه آلام مردم شوریده بر بیداد طاغوت را تسکین می‌داد.

آنچه به عنوان خاطره‌های طلایی از آن روزگار به یاد مانده است همدلی و همیاری ملتی بزرگ با تاریخ و فرهنگ هزاران ساله بود که در بلندای تاریخ زادبوم خود همواره رهایی از ظلم ظالم و رهایی از بند اسارت ستمکاران را فریاد زده بود. 22 بهمن سال 57 تجلی مبارزات سالیان متمادی ملت ایران از انقلاب مشروطیت تا نهضت ملی شدن صنعت نفت و قیام خونین 15 خرداد 42 بود.

اکنون که سی و پنج سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سپری شده است، انتقال مفاهیم و ارزش های آن انقلاب سترگ به نسل امروز، کار دشواری بنظر می‌رسد. نسل پرسشگر امروز ضمن تحسین ایثار و از جان گذشتگی پدران و مادران خود در بحبوحه انقلاب و دفاع مقدس، خواستار تأمین زندگی توأم با آسایش و رفاه نسبی است که بتواند با تکیه بر دانش و آگاهی، عرصه مبارزه با بدخواهان ملت را به زمین دانش و فن‌آوری بکشاند و بار دیگر برای میهن و مردم خود حماسه‌آفرین باشد.

امروز که پس از فراز و نشیب‌های فراوان که توأم با موفقیت‌های فراوان و برخی ناکامی‌ها بوده است، ملت ایران سکان اجرایی کشور را بدست مردی از جنس انقلابیون 57 و فرمانده میدان دیده جنگ تحمیلی داده است تا از ورای تجربه‌های گرانقدر فرزند برومند خویش، افق‌های تازه‌ای از پیشرفت و توسعه را در پرتو تدبیر و اعتدال‌گرایی پیش روی خود ببیند.

جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بار دیگر وفاداری خویش را به آرمان‌های بزرگ ملت ایران و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس اعلام می‌دارد و ضمن لبیک به ندای ولی فقیه زمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از آحاد مردم مؤمن و انقلابی ایران دعوت می‌نماید تا در راهپیمایی باشکوه و عظیم 22 بهمن امسال حضور فعال و همه‌جانبه داشته باشند تا پشتوانه محکمی برای دلگرمی دولتمردان کشورمان در مذاکرات حساس هسته‌ای و تجلی وحدت و همبستگی ملی ایرانیان در انظار جهانیان باشد.»

انتهای پیام

کد N113802