دبیر شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان:

در راهپیمایی 22 بهمن حضور می‌یابیم/بدنبال تعامل بین تشکل‌های جوانان جریان‌های مختلف هستیم

راهپيمايي,22 بهمن,دهه فجر,جوانان

دبیر شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان گفت: جوانان اصلاح‌طلب مانند سایر جوانان کشور در راهپیمایی 22 بهمن امسال حضور خواهند یافت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، بابک بهادری با بیان اینکه "جوانان اصلاح‌طلب مانند سایر جوانان در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور خواهند یافت"، ابراز امیدواری کرد که جوانان با طرز فکرهای مختلف با هر رویکرد سیاسی بتوانند با همدیگر تعامل داشته باشند.

وی ادامه داد: این تعامل و همگرایی موجب می‌شود بسیاری از مشکلاتی که در گذشته با آن مواجه بودیم، دیگر پیش رویمان قرار نگیرد.

بهادری با بیان اینکه "جوانان اصلاح‌طلب تصمیم دارند با ایجاد یک تعامل گسترده بین تشکل‌های جوانان گروه‌های مختلف سیاسی و ترویج فرهنگ گفت‌و‌گو و تحمل یکدیگر گام بلندی را برای ایجاد وحدت و تفاهم ملی در میان جوانان بردارند"، خاطرنشان کرد: اختلافات سیاسی بین احزاب و گروه‌های مختلف سیاسی که طبیعی هم هست، نباید آنان را در جهتی سوق دهد که نقاط اشتراک و منافع ملی را نادیده بگیرند. چنین رویکردی در گذشته موجب شده تا صدمات گاه جبران‌ناپذیری به کشور وارد شود.

وی با بیان اینکه "جوانان نمی‌خواهند برخی اشتباهات نسل‌های قبلی خود را تکرار کنند"، از عزم جدی مجموعه جوانان اصلاح‌طلب برای گفت‌و‌گو و تعامل با سایر جریان‌ها و گروه‌های فکری و سیاسی به دور از تندروی و افراط خبر داد و گفت: گفت‌و‌گوی صمیمی هفته گذشته دو تن از جوانان در سازمان دانشجویی حزب اسلامی کار قدم مبارکی در این راستاست و برای ادامه چنین برنامه‌هایی تلاش و همت جوانان لازم است.

انتهای پیام

کد N113358