بیانیه حزب اسلامی رفاه کارگران به مناسبت 22 بهمن

حزب اسلامی رفاه کارگران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت 22 بهمن از همه اقشار ملت برای شرکت در راهپیمایی این روز دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است :سی و پنج سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گذشت. انقلابی که یادآور خاطره‌های بزرگترین پیروزی حق بر باطل است و حادثه‌ای بسیار عظیم و فراموش نشدنی را در تاریخ ایران به ثبت رسانید.

اکنون وقتی به سی و پنج سال گذشته انقلاب تاکنون می نگریم آنچه که بسیار اهمیت دارد حفظ واستمرار این حرکت خدایی است. حال برای اینکه انقلاب اسلامی از گزند حوادث و دشمنان مصون بماند، ابتدا باید اهداف انقلاب، همچنین وظایف و تکالیفی که در قبال آن داریم مورد توجه قرار بگیرد. پر واضح است که ملت عزیز ما در قبال حفظ و استمرار انقلاب اسلامی همچنین ایستادگی در برابر دشمنان مسوولیت سنگینی داشته است و بحمدالله در طول این مدت که از پیروزی انقلاب می‌گذرد، بزرگترین فداکاری‌ها،‌ارزنده ترین ایثارها، والاترین از خود گذشتگی‌ها، بهترین خدمت‌ها و خالصانه‌ترین اطاعت‌ها را داشته‌اند تا جایی که امام خمینی(ره) همواره به عظمت و بزرگی از آنان یاد می‌کرد.

با مروری بر حوادث و دیگر رخدادهای سیاسی در دیگر جوامع به این نتیجه می‌رسیم که انقلاب‌ها بیشتر از درون به اضمحلال کشیده شده‌اند و سعی دشمنان آن بوده که با ایجاد اختلاف از درون انقلاب‌ها را از بین ببرند. بنابراین نباید از مکر و حیله دشمنان غافل باشیم. البته مهمترین اقدام برای خنثی نمودن نقشه‌های دشمنان شناخت موانع موجود در سر راه انقلاب و از بین بردن آسیب ‌ها می باشد.

اینک ضرورت داشتن انسجام بیش از هر زمان دیگر احساس می‌شود. در همین ارتباط از همه دلسوزان به میهن و انقلاب اسلامی می خواهیم تا با حفظ وحدت ملی توطئه بدخواهان به انقلاب اسلامی و میهن را خنثی نمایند.

آنچه باید مورد توجه همگان قرار بگیرد این است که دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی در جهت تحقق آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و مردم یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، همواره حضور پر شور مردم را در تمامی صحنه‌ها می طلبد. به همین دلیل باید مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال ضمن تجدید میثاق با امام راحل و شهدای گرانقدر برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و حمایت از منافع ملی بطور یکپارچه در صفی واحد شعار وحدت سر داده و به مخالفان اسلام و جمهوریت نظام ثابت نمایند که همواره این دو مقوله از یکدیگر تفکیک ناپذیرند.

امید است که همه ما قدر این نعمت بزرگ و موهبت عظیم الهی را که تحفه‌ای از آن پر بهاتر در عالم یافت نمی‌شود را بدانیم و پاس حرمتش نگاه داریم و این امانت خداوندی را از گزند حوادث و توطئه دشمنان حفظ کنیم.

حزب اسلامی رفاه کارگران این روز باشکوه را گرامی داشته و از همه اقشار ملت به ویژه کارگران شریف و زحمتکش میهن اسلامی دعوت می‌نماید تا در راهپیمایی این روز حضور چشمگیری داشته باشند.

انتهای پیام

کد N112810