مردم خمین : راهپیمایی 22بهمن روح امام و شهدا را شاد خواهیم کرد

راهپیمایی 22بهمن,حضور پررنگ

خمین – ایرنا - مردم زادگاه امام راحل معتقدند: با شرکت در راهپیمایی 22بهمن دین خود را به امام راحل ،ارزشهای انقلاب ،شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی ادا و روح آن عزیزان سفر کرده را شاد و جواب کوبنده ای به همه یاوه گوییهای دشمن خواهیم داد .

به گزارش ایرنا ،تعدادی از اقشار مختلف مردم شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا می گویند: امسال نظیر سالهای گذشته با حضور پررنگ ،با نشاط و کوبنده خود به همه یاوه گویان که شعار جدایی مردم را از انقلاب می دهند می فهمانیم که تحت هر شرایطی دست از اهداف و آرمانهای خود بر نمی داریم.

یک دانشجوی دانشگاه پیام نور گفت: دشمنان قسم خورده نظام با تحریم اقتصادی می خواهند بین مردم و نظام فاصله ایجاد کنند اما این تحریم ها با یاری خداوند تبدیل به فرصت می شود و مردم را از آرمانهای خود دور نمی کند.

ˈمهدی خسروی ˈ افزود: امروز چشم مسلمانان جهان به امت اسلامی و رهبری عالمانه رهبر معظم انقلاب بوده و بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان برگرفته از انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: دانشجویان همیشه در صحنه هستند و با حضور با نشاط خود در این راهپیمایی یکبار دیگر آمریکا و اسرائیل را مایوس می کند و حماسه ای دیگر را به جهانیان نشان می دهند.

یک فرهنگی اهل خمین می گوید: همراه دیگر هم وطن هایمان با حضور پررنگ در حماسه 22 بهمن پشتیبانی خود را از ولایت فقیه ونظام اسلامی را به رخ همه دنیا می کشیم.

ˈابراهیم غلامیˈ افزود: تحریمها ،تهدیدها و فشارها نمی تواند ما از این نظام و ارزشهای آن دور کند بلکه این مقاومت ،ایستادگی و بردباری ملت ما به الگویی برای آزای خواهان تبدیل خواهد کرد.

وی ادامه داد: امسال مانند سی و چهار سال گذشته در این همایش و عزم ملی شرکت می کنم تا پاسخ کوبنده ای به تبلیغات و همه یاوه گویی های استکبار بدهم.

یک بانوی خانه دار می گوید: مگر می شود زحمتهایی که امام راحل و شهدا برای این انقلاب کشیدند را فراموش کنیم بلکه با حضور گسترده خود نشان می دهیم که پیرو امام و خون سرخ شهدا تا ظهور مهدی صاحب زمان (عج) خواهیم ماند.

ˈفاطمه عسگریˈ افزود: دشمنان با تبلیغات سوء می خواهند مردم در این راهپیمایی حضور نداشته باشند تا به اهداف پلیدشان برسند اما مردم با حضور خود جواب دندان شکنی به آنها می دهند.

وی ادامه داد: مردم در 22بهمن با یکپارچکی و اتحاد غرور ملی خود را به نمایش می گذارند و از دستاوردها ،آرمانها وارزشهای انقلاب دفاع می کنند.

یک بسیجی هنرمند از خمین افزود: کشور ما طی سه دهه گذشته توانسته است در برابر جبهه استکبار قرار گیرد و از حقوق خود دفاع کند و از همه مهم تر دموکراسی را مستقر سازد.

ˈمصطفی سبزیˈ افزود: دهه فجر و 22 بهمن به عنوان مهمترین اعیاد ملت ایران است زیرا که در این روز ملت ایران از اسارت و بندگی طاغوت آزاد شدند.

وی بیان کرد: با حضور قاطع خود پاسخ محکمی به دشمنان می دهیم که تا آخر ایستاده ایم و از آرمانهای بلند امام و شهدای انقلاب جانانه دفاع می کنیم.ک/4

7276/555
کد N112748