دعوت نمایندگان مجلس از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

بیانیه,فجر 92

تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای خواستار حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواستار حضور مردم در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن شدند.

در این بیانیه که از سوی «شاهین محمدصاقی» عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی قرائت شد، آمده است: 22 بهمن روز جشن اسلامی و ملی مردم ایران و روز استقلال، آزادی جمهوری اسلامی است. چنین روزی یادآور پایان یافتن رنج های دیرینه دوران تلخ ستمشاهی و وابستگی به قدرت های استعماری است.

در این بیانیه آمده است: دهه فجر و 22 بهمن یادآور فداکاری ها و ایثارگری های ملت بزرگ و شهید پرور ایران و رهبری الهی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه خود آورده اند: دهه فجر را فرصتی است که در آن ملت ایران با آرمان های شهدا و راه نورانی انقلاب که همان راه اسلام و قرآن است تجدید عهد کرده و در پیمان خود در وفاداری به امام راحل و پیروی از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای تاکید ورزند.

همچنین در این بیانیه آمده است: ملت ایران در 22 بهمن سال 92 با شرکت در راهپیمایی پرشکوه در سراسر کشور، دوستان انقلاب اسلامی را با وحدت خود خوشحال و امیدوار خواهند ساخت و به یاوه گویی های دشمنان انقلاب که به طمع خام افتاده اند پاسخ دندان شکن خواهند داد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن و اعلام حمایت و تبعیت از رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری و تاکید مجدد بر ضرورت وحدت و انسجام همه مردم و نیز اتخاذ موضع شفاف در برابر نظام سلطه و استکبار، همگام با تمام آحاد ملت ایران دوشادوش مردم انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن در تمام شهرها شرکت خواهند کرد.

نمایندگان همچنین از مردم هوشیار، انقلابی و فهیم خواسته اند تا با مشارکت همه جانبه خود در این راهپیمایی بار دیگر اتحاد و انسجام ملت و خشم انقلابی خود را از نظام سلطه اعلام و بر نقش الهام بخش خود در روند بیداری اسلامی تاکید کنند.

ادامه دارد...

سیام(3)**2021**9132
کد N112747