انصاری: مجمع نمایندگان استان های خراسان شمالی و گلستان با رییس جمهوری دیدار می کنند

مجمع نمایندگان

تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: مجمع نمایندگان استان های خراسان شمالی و گلستان در مجلس شورای اسلامی فردا (دوشنبه) با حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری دیدار می کنند.

حجت السلام والمسلمین مجید انصاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: نمایندگان استان های خراسان شمالی و گلستان فردا برای بیان مشکلات، و بررسی راهکارهایی به منظور توسعه و پیشرفت حوزه های انتخابیه خود به دیدار رییس جمهوری می روند.

وی اظهار داشت:دولت تدبیر و امید همواره سعی دارد شان و جایگاه مجلس شورای اسلامی را در حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشور حفظ کند و به آن اهمیتی دوچندان بخشد.

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اعضای مجمع نمایندگان استانهایی که تاکنون با رییس جمهوری دیدار داشته اند، از برگزاری این دیدارها رضایت دارند.

تاکنون نمایندگان استان های مازندران، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان، البرز، بوشهر، آذربایجان شرقی، زنجان، فارس و نمایندگان اقلیت های مذهبی در مجلس شورای اسلامی با رییس دولت یازدهم دیدار کرده اند.

همچنین دیدار مجمع نمایندگان استان های گیلان، هرمزگان و شهرستان های استان تهران در مجلس شورای اسلامی نیز با رییس جمهوری برگزار شده است.

سیام**9012 ** 1418
کد N112699