طی حکمی از سوی وزیر کشور

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور منصوب شد

وزير کشور,وزارت كشور,عبدالرضا رحماني فضلي

طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، اصغر افتخاری به سمت رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور منصوب شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن حکم رحمانی فضلی خطاب به اصغر افتخاری بدین شرح است:

«نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب علمی به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور منصوب می‌نمایم.

گستره وظایف و تنوع مأموریت‌های وزارت متبوع در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، امنیتی و انتظامی و راهبری امور مطالعاتی، تحقیقاتی و پژوهشی در مسیر انجام بهینه و شایسته امور مذکور ضرورتی اجتناب‌ناپذیر می‌باشد.

اهتمام جدی و مضاعف به مباحث و فعالیت‌های پژوهشی و مطالعاتی، استفاده از دانش روزآمد در بهینه‌سازی امر آموزش و برقراری ارتباط مؤثر با دانشگاه‌ها و نخبگان علمی به منظور ارتقاء سطح کیفی آن در سه حوزه دانش، مهارت و تجربه، تقویت جایگاه و منزلت بخش آموزش و پژوهش با استفاده از ظرفیت‌های مراکز علمی و پژوهشگران و کمک به اجرایی‌سازی دستاوردهای علمی و پژوهشی و کارآمدسازی کمی و کیفی آن از اهم مواردی است که انتظار دارد با سعی و تلاش و در راستای عنایات دولت تدبیر و امید به بخش پژوهش و تحقیق، نسبت به پیگیری آن اقدام نمایید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور»

انتهای پیام

کد N112674