۰
طی حکمی از سوی وزیر کشور

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور منصوب شد

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
وزير کشور,وزارت كشور,عبدالرضا رحماني فضلي

طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، اصغر افتخاری به سمت رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور منصوب شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن حکم رحمانی فضلی خطاب به اصغر افتخاری بدین شرح است:

«نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب علمی به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور منصوب می‌نمایم.

گستره وظایف و تنوع مأموریت‌های وزارت متبوع در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، امنیتی و انتظامی و راهبری امور مطالعاتی، تحقیقاتی و پژوهشی در مسیر انجام بهینه و شایسته امور مذکور ضرورتی اجتناب‌ناپذیر می‌باشد.

اهتمام جدی و مضاعف به مباحث و فعالیت‌های پژوهشی و مطالعاتی، استفاده از دانش روزآمد در بهینه‌سازی امر آموزش و برقراری ارتباط مؤثر با دانشگاه‌ها و نخبگان علمی به منظور ارتقاء سطح کیفی آن در سه حوزه دانش، مهارت و تجربه، تقویت جایگاه و منزلت بخش آموزش و پژوهش با استفاده از ظرفیت‌های مراکز علمی و پژوهشگران و کمک به اجرایی‌سازی دستاوردهای علمی و پژوهشی و کارآمدسازی کمی و کیفی آن از اهم مواردی است که انتظار دارد با سعی و تلاش و در راستای عنایات دولت تدبیر و امید به بخش پژوهش و تحقیق، نسبت به پیگیری آن اقدام نمایید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور»

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.