بیانیه نمایندگان مجلس در آستانه 22 بهمن

مردم با حضور پرشور خود، حقارت آمریکا و صهیونیسم را فریاد بزنند

22 بهمن,دهه فجر

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر از مردم انقلابی ایران اسلامی خواستند با حضور پرشکوه در راهیپمایی 22 بهمن حقارت آمریکا و صهیونیسم را فریاد بزنند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر از مردم انقلابی ایران اسلامی خواستند با حضور پرشکوه در راهیپمایی 22 بهمن حقارت آمریکا و صهیونیسم را فریاد بزنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل این بیانیه که در صحن علنی امروز(یکشنبه) مجلس قرائت شده به شرح زیر است:

«بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

22 بهمن‌ماه روز جشن اسلامی مردم ایران و روز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است. چنین روزی یادآور پایان یافتن رنج‌های دیرینه دوران تلخ ستمشاهی و دوران وابستگی به قدرت‌های استعماری است. دهه فجر و 22 بهمن یادآور فداکاری‌های ملت بزرگ و شهیدپرور ایران و رهبری الهی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) است. دهه فجر فرصتی است تا ملت ایران با آرمان‌های شهدا و راه نورانی انقلاب که همان راه اسلام و قرآن است تجدید عهد کنند و بر پیمان خود بر وفاداری به امام راحل و عزم راسخ خود در پیروی از مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید ورزند. ملت ایران در 22 بهمن ماه 1392 با شرکت در راهپیمایی پرشکوه و افتخار آمیز در سراسر کشور دوستان انقلاب اسلامی را با وحدت خود خوشحال و امیدوار خواهند کرد و به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب که این روزها به طمع خام افتاده‌اند پاسخی دندان‌شکن خواهند داد.

نمایندگان ملت ایران ضمن تبریک یوم‌الله 22 بهمن و اعلام حمایت و تبعیت کامل از رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری و تاکید مجدد بر ضرورت وحدت و انسجام همه مردم، مسئولان و نیروهای انقلابی و نیز اتخاذ موضع شفاف در برابر استکبار و سلطه همگام با تمام آحاد ملت ایران دوشادوش مردم انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن در تمام شهرها و مناطق ایران اسلامی شرکت خواهند نمود و از مردم فهیم، هوشیار و انقلابی می‌خواهند تا با مشارکت همه‌جانبه باردیگر انسجام و اتحاد ملت و خشم انقلابی خود را از نظام سلطه ابراز نمایند و نقش الهام‌بخش خود را باردیگر در روند بیداری اسلامی ایفا نمایند و بر حفظ و حراست از استقلال و آزادی خود و ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی آمریکا و صهیونیسم و پاسداری از خون شهیدان تاکید و پافشاری نمایند و حقارت آمریکا در افکار عمومی ملل مسلمان و ملت ایران را در برابر دیدگان جهانیان فریاد زنند.

مرگ بر آمریکا.»

انتهای پیام

کد N112601