دعوت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

احزاب

تهران- ایرنا- جامعه مدرسین حوزه علمیه با انتشار اطلاعیه ای ضمن تبریک فرا رسیدن سی و پنجمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی، آحاد ملت شریف ایران را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش ایرنا، در بخشی از این اطلاعیه آمده است: ملت ایران فراموش نمی کند که رژیم ایالات متحده آمریکا و یاران اروپایی او تا آخرین لحظه از رژیم شاه حمایت می کردند و در جنگ با ایران با رژیم بعثی عراق همدست شده بودند از این رو در راهپیمایی 22 بهمن امسال به ندای مقام معظم رهبری لبیک خواهند گفت و یک بار دیگر چشم جهانیان را خیره خواهند ساخت.

حزب همبستگی ایران اسلامی نیز با با انتشار بیانیه ای از آحاد مردم ایران دعوت کرد با حضور در راهپیمایی این روز، ضمن تجدید بیعت با آرمان های والای امام (ره) و شهدا بار دیگر همبستگی و عشق به ارزش های الهی را به نمایش بگذارند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: در آستانه سی و پنجمین بهار انقلاب و به شکرانه دستیابی به موفقیت هایی که هر روز گوشه هایی از آن نمایان می شود انتظار می رود که آحاد مردم و جریان های سیاسی و مجلس محترم با حمایت کامل و همه جانبه از تلاش های سیاسی و اقتصادی دولت تدبیر و امید، زمینه تثبیت کامل آرمان های انقلاب را فراهم کرده و با اتحاد و همدلی با هرگونه افراط گرایی وحدت شکن که شالوده انقلاب اسلامی را در معرض خطر قرار می دهد مقابله کنند.

سیام(1)9254**1449
کد N111321