معاون سازمان انرژی اتمی: هیچ یک از مراکز هسته ای تعطیل یا برچیده نخواهد شد

سازمان انرژی اتمی

تهران-ایرنا- معاون حفاظت و امنیت سازمان انرژی اتمی تحقق مطالبات مردم فهیم ایران در سایه عزت و اقتدار نظام را از ضروریات مذاکرات ایران و گروه 1+5 برشمرد و گفت: هیچ یک از مراکز هسته ای تعطیل یا برچیده نخواهد شد و نباید تحت تاثیر جوسازی رسانه ای بیگانگان قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، اصغر زارعان روز شنبه در مراسم افتتاح طرح های مرکز هسته ای اراک ضمن گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر وحدت و همبستگی توام با تلاش و همت مضاعف با هدف رسیدن به قله های رفیع علم و دانش تاکید کرد و این مهم را باعث عزت و اقتدار کشور دانست.

وی از مجاهدت های خاموش متخصصان صنعت هسته ای قدردانی کرد و با تکریم یاد و خاطره شهید والامقام دکتر مجید شهریاری اظهار داشت: ایمان، اعتماد به نفس، توکل به خدا و اطاعت از فرامین رهبری از رمزهای بزرگ موفقیت جمهوری اسلامی ایران هستند.

رییس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت هسته ای همچنین با اشاره به دیگر پروژه های جهان سلطه همچون ایران هراسی و اسلام هراسی گفت: باید دقت کنیم که در زمین دشمن بازی نکنیم و توجه کنیم که خصومت دشمنان با نظام جمهوری اسلامی ایران پایانی ندارد لذا باید هوشمندانه و با تدبیر امید دشمنان را به یأس تبدیل کنیم.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، زارعان همچنین در حاشیه مراسم افتتاح طرح های ذکر شده از پروژه تولید اکسیژن-18 که در مطالعات پزشکی، تحقیقاتی و تشخیص سرطان ها کاربرد دارد، بازدید و خاطرنشان کرد: با توجه به پیشرفت این پروژه مهم امیدواریم تا اواخر سال جاری شاهد راه اندازی و بهره برداری آن باشیم.

سیام(1)9254**1572
کد N111298