بیانیه‌ کانون مداحان و شعرای آیینی کشور:

۲۲ بهمن مبدأ تحولات بنیادین در عرصه‌های گوناگون بود

سیاست داخلی

انقلاب اسلامی پایان‌بخش شب سیاه ظلم و جور، فساد، تبعیض، فقر، تباهی، استبداد، وابستگی و آغاز نوزایی ایران اسلامی و به اهتزاز درآمدن نگین الله‌اکبر در پرچم توحید پرفراز ایران می‌باشد.

کانون مداحان و شعرای آیینی کشور به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش ایلنا‏، کانون مداحان و شعرای آیینی کشور به مناسبت فرا رسیدن یوم‌الله 22 بهمن ماه بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

و نریدان نمن علی‌الذین استضعفوا فی‌الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

انقلاب اسلامی پایان‌بخش شب سیاه ظلم و جور، فساد، تبعیض، فقر، تباهی، استبداد، وابستگی و آغاز نوزایی ایران اسلامی و به اهتزاز درآمدن نگین الله‌اکبر در پرچم توحید پرفراز ایران می‌باشد.

سالیان سال استبداد تمامیت‌خواه طاغوت با نوکری استعمار ویرانگر موجب عقب‌ماندگی ایران اسلامی در عرصه‌های داخلی و جهانی گردیده بود تا آنکه شخصیتی عالم و فرزانه و مرجعی بی‌نظیر و الهی و آگاه به علوم اصیل اسلامی و موضوعات سیاسی روز ایران و جهان ظهور کرد و رهبری نهضت اسلامی را بر عهده گرفت و ملت مسلمان و آزادیخواه ایران پیام الهی و انقلابی او را از عمق جان پذیرفتند و با مجاهدت‌ها و رشادت‌های خود بر محور ولایت و پشت‌ سر روحانیت پیشتاز و پیرو رهبری، بساط حکومت شاهنشاهی را در 22 بهمن 57 برچیده و نظام مقدس جمهوری اسلامی را برپا نمودند.

22 بهمن مبدأ تحولاتی بنیادین در جامعه شد و تغییراتی اساسی را در نحوه اداره حکومت به دنبال آورد. پیشرفت در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، پزشکی، تکنولوژی به ویژه در علومی چون نانو، انرژی هسته‌ای، هوا فضا، سلول‌های بنیادین، نظامی و... نمونه‌هایی از این تحولات بنیادین هستند که بی‌شک این دستاوردها و تحولات کارآمدی اسلام سیاسی-فقاهتی امام خمینی(ره) و ولایت مطلقه فقیه را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اثبات و توانایی نظام‌‌پردازی ناشی از پیوند دین و سیاست را در شریان زندگی اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ایران نشان می‌دهد.

اکنون با توجه به اینکه دشمن زبون و زخم‌خورده انقلاب اسلامی شیطان بزرگ عجز و ناتوانی خودش را در خصوص جلوگیری از پیشرفت در زمینه فناوری هسته‌ای نظام اسلامی اعلام نموده است.‌لذا وظیفه همگان است که در دفاع از گفتمان منافع ملی به خصوص در مسیر مذاکرات هسته‌ای با وحدت و انسجام داخلی بین آحاد مردم و مسئولان و با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری که سکاندار کشتی انقلاب اسلامی است، این مسیر را به سرمنزل مقصود رهنمون سازیم.

در پایان کانون مداحان و شعرای آیینی کشور ضمن تبریک یوم‌الله 22 بهمن از عموم مردم بزرگوار ایران به ویژه مداحان و افراد تأثیرگذار در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دعوت می‌نماید که با حضور گسترده خود در راهپیمایی این روز بزرگ، پایبندی خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی و تبعیت از ولی فقیه رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی به نمایش گذارند.

کد N110400