در دفاع از سیاست‌های جان کری؛

لیبرمن: کری دوست واقعی اسرائیل است

آمريكا,اسراييل

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در واکنش به اظهارات منتقدانه برخی درخصوص سیاست‌های جان کری اعلام کرد: کری دوست واقعی اسرائیل است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری پانوراما، آویگدور لیبرمن، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در سخنانی عنوان داشت: باید 3.5 میلیون یهودی به اسرائیل بیایند و این مساله چالش بزرگی در مقابل ما است تا تعداد ساکنان اسرائیل را به 10 میلیون یهودی برسانیم.

وی در خصوص احتمال حل و فصل اختلافات میان رژیم صهیونیستی و فلسطینی‌ها گفت: من در سال 2004 تاکید کردم که میان تمامیت ارضی و وحدت مردم، من گزینه دوم را ترجیح می‌دهم و به هیچ وجه در موضع خود تغییری نداده‌ام.

آویگدور لیبرمن از نفتالی بنت، وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی و رئیس حزب "خانه یهودی" به دلیل انتقادهایش از جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا به شدت انتقاد کرد و گفت: من شاهد رقابت‌ میان برخی برای انتقاد شدیدتر از جان کری هستم اما دوست دارم بگویم که کری دوست واقعی اسرائیل است.

وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی همچنین اظهار کرد که آمادگی کشورهای عرب میانه‌رو امروز برای همکاری با این رژیم بیشتر از گذشته است.

انتهای پیام

کد N109506