حزب الله لبنان : درمقابله با تروریست ها جدی هستیم/ مقاومت استوار می ماند

حزب الله,تشکیل دولت

بیروت – ایرنا – رییس فراکسیون حزب الله ( وفاداری به مقاومت ) در مجلس نمایندگان لبنان با تاکید بر اینکه مقاومت استوار می ماند، گفت که برای مقابله با تروریست های تکفیری جدی هستیم و اهتمام وی‍ژه داریم.

به گزارش ایرنا ، «محمد رعد» با تاکید براهمیت تشکیل دولتی فراگیر در لبنان که نماینده همه مردم این کشور باشد، اظهار داشت که تنها این دولت می تواند مشکلات سیاسی، امنیتی، اقتصادی و اجتماعی لبنان را حل وفصل کند.

وی با انتقاد از « فریب کاری» برخی طرف های سیاسی در لبنان برای دور کردن یک جریان مهم و تاثیر گذار از دولت جدید و فرآیند تشکیل آن، تاکید کرد که حزب الله برای مقابله با چالش های پیش روی ملت لبنان بوی‍ژه امنیتی دست خود را به سوی تمامی گروه ها با هدف تشکیل دولت فراگیر دراز کرده است.

رییس فراکسیون وفاداری به مقاومت ، اولویت اصلی حزب الله را مقابله با تروریست های تکفیری و حمایت از تمامیت ارضی و استقلال لبنان اعلام کرد و به کسانی که درصدد حذف مقاومت در صحنه سیاسی لبنان هستند، هشدار داد.

محمد رعد با اشاره به جنایات تکفیری های تروریست علیه مردم لبنان، خاطرنشان کرد: برخی در توهم بسر می برند و نمی خواهند بپذیرند که تنها یک طایفه ، گروه و مذهب خاص هدف تروریست ها نیستند.

وی جنایات تروریست های تکفیری را روی دیگر سکه تجاوزگری های رژیم صهیونیستی دانست و گفت که متاسفانه این جنایتکاران مورد حمایت بخشی از جامعه بین المللی قرار دارند.

رییس فراکسیون وفاداری به مقاومت با بیان اینکه هدف اصلی آنها ضربه زدن به حزب الله است اما باید بدانند که مقاومت استوار باقی می ماند.

خاورم ** 2024** 1324
کد N108218