ارتش مصر: السیسی هنوز برای نامزد شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری تصمیم نگرفته است

سیاسی

سخنگوی نیروهای مسلح مصر اعلام کرد که عبدالفتاح السیسی هنوز تصمیم نهایی خود را برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری مصر نگرفته است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری روسیه الیوم، احمد محمد علی، سخنگوی نیروهای مسلح مصر اطلاعات منتشر شده در روزنامه کویتی السیاسه مبنی بر اینکه عبدالفتاح السیسی، وزیر دفاع مصر تصمیم نهایی خود را برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری مصر گرفته است، تکذیب و تاکید کرد آنچه که روزنامه کویتی السیاسه منتشر کرد تنها برداشت‌های مطبوعاتی بوده و سخنان مستقیم از سوی عبدالفتاح السیسی نبوده است و به صورت غیر دقیق بیان شده است.

وی خاطرنشان کرد: این مساله که عبدالفتاح السیسی در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت کند یا خیر یک تصمیم شخصی است که در مقابل مردم بزرگ مصر و نه هیچ کس دیگر و با عبارت‌های واضح و مستقیم آن را بیان خواهد کرد تا جای هیچ شک و تردید در آن باقی نماند.

این مقام مصری از رسانه‌های محلی و بین‌المللی خواست تا در انتشار اطلاعاتی پیرامون نیروهای مسلح مصر و مسئولان آن دقت را رعایت کنند و به دنبال برآوردهای خود نباشند.

پیشتر روزنامه السیاسه به نقل از وزیر دفاع مصر گزارش داد که وی تصمیم نهای خود را برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری مصر گرفته است.

انتهای پیام

کد N107345