۰
با تصمیم نمایندگان؛

آغاز طرح‌های تملک دارایی‌ منوط به تصویب هیأت وزیران شد

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

شروع طرح‌ها یا پروژه‌های جدید مندرج در این قانون خارج از ضوابط این تبصره منوط به پیشنهاد دستگاه‌ اجرایی، با تأیید معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به تصویب هیأت وزیران می‌رسد.

نمایندگان مجلس مقرر کردند که آغاز طرح‌های تملک دارایی‌ با تأیید معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و تصویب هیأت وزیران برسد.

به گزارش ایلنا، نمایندگان در نشست علنی امروز -پنجشنبه-  مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه ۹۳ کل کشور، با جزء ۵ بند الف تبصره ۸ این لایحه درباره عملیات اجرایی پروژه‌های استانی موافقت کردند.

براساس بند مذکور به منظور افزایش کارآمدی و اثربخشی طرحهای سرمایه‌ای و استفاده از ظرفیت‌های بخشهای غیردولتی با رعایت قانون نحوه اجرای سیاستهای اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی، کلیه دستگاههای اجرایی مکلفند برای شروع عملیات اجرایی پروژه‌ها و طرحهای تملک دارایی‌ سرمایه‌ای و یا طرحهای بزرگ استانی مصوب مجمع از محل منابع داخلی شرکتهای دولتی با رعایت قانون برنامه و بودجه کشور مصوب ۱۰/۱۲/۱۳۵۱ و قانون برگزاری مناقصات اقدام کنند.

همچنین شروع طرح‌ها یا پروژه‌های جدید مندرج در این قانون خارج از ضوابط این تبصره منوط به پیشنهاد دستگاه‌ اجرایی، با تأیید معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به تصویب هیأت وزیران می‌رسد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.