قاضی‌پور:

نباید تخصیص هزینه‌های زائد آموزش و پرورش به روستاها را قطع کنیم

مجلس

نماینده مردم ارومیه با اشاره به حادثه آتش‌سوزی مدرسه شین‌آباد و برای جلوگیری از اینگونه حوادث پیشنهاد کرد این پول به بند «الف» برای گرمایش مدارس باز گردد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای  گفت: ما با تامین گرمایش و حل مشکلات مدارس موافق هستیم، ولی نباید تخصیص هزینه‌های زائد آموزش و پرورش به روستاها را قطع کنیم

به گزارش خبرنگار ایلنا، نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی درجریان بخش هزینه‌ای لایحه بودجه 93 کل کشور پیشنهاد حذف بند 2 از جزء الحاقی یک بند «ح » بخش هزینه تبصره 2 لایحه بودجه که بر اساس آن یک هزار و دویست میلیارد ریال برای طرح سرانه مدارس اختصاص می‌یابد، را مطرح کرد.

نماینده مردم ارومیه گفت: ما با تامین گرمایش و حل مشکلات مدارس موافق هستیم، ولی نباید تخصیص هزینه‌های زائد آموزش و پرورش به روستاها را قطع کنیم.

وی در ادامه با اشاره به حادثه آتش‌سوزی مدرسه شین‌آباد و برای جلوگیری از اینگونه حوادث پیشنهاد کرد این پول به بند الف برای گرمایش مدارس باز گردد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نماینده ارومیه خاطر نشان کرد: این پول به بند الف بر نمی گردد و بند الف مشخص شده است که در ادامه این تذکر لاریجانی قاضی‌پور پیشنهاد خود را پس گرفت.

کد N104501