روایت یار نزدیک رئیس دولت دهم

روزی که احمدی نژاد از حاکمیت اخراج شد!

محمود احمدی نژاد

یکی از یاران نزدیک رئیس جمهور پیشین ایران در صفحه شخصی خود به ماجرای استیضاح شیخ الاسلام اشاره و آن را پروژه عده‌ای برای خارج کردن احمدی نژاد ...

به گزارش آفتاب به نقل از هشت صبح، یکی از یاران نزدیک رئیس جمهور پیشین ایران در صفحه شخصی خود به ماجرای استیضاح شیخ الاسلام اشاره و آن را پروژه عده‌ای برای خارج کردن احمدی نژاد از حاکمیت دانست.
 عبدالرضا داوری، از نزدیکان محمود احمدی نژاد در صفحه فیس بوک خود نوشت:
15 بهمن 91 روزی عادی نبود. پروژه اخراج دکتر احمدی نژاد از حاکمیت پس از حدود دوسال ، در این روز به ثمر نشست. از 15 بهمن 91 تا 11 مرداد 92 احمدی نژاد عملا از ریاست جمهوری خلع شد. اقدامات احمدی نژاد خلاف شرع و اخلاق و قانون معرفی شد و در هیچ یک از سفرهای خارجیش پس از 15 بهمن 91 - به جز معدودی از معاونانش ، نماینده هیچ نهاد و شخصیتی به بدرقه و استقبالش نرفت.
احمدی نژاد ساختار حقیقی قدرت و مناسبات و تعاملات نهادینه شده در آن را که محصول 24 سال تدبیر و اعتدال مصلحت شناسان حاکم بود را ناعادلانه و غیرمردمی تشخیص داد و برآن شورید تا ساختاری عادلانه تر و مردمی تر ظهور کند که البته هزینه این اراده اش را با کارت قرمز پرداخت کردند. از 15 بهمن 1391 ، احمدی نژاد و احمدی نژادی ها دیگر جایی در حاکمیت نخواهند داشت. اراده آنان دیگر معطوف به قدرت نیست که اگر هم باشد ، با کارت قرمزی که در جیب دارند از دور برگشت به طور دائمی محروم شده اند . احمدی نژادی ها از حوزه قدرت به حوزه اجتماعی بازگشته اند و در انتظار بهارند.
کد N104488