تظاهرات سوری‌ها در دمشق برای حمایت از ارتش و نظام

سوريه

جمعی از مردم سوریه بار دیگر با برگزاری تظاهرات در مناطقی در دمشق حمایت خود را از ارتش این کشور برای مبارزه با تروریسم اعلام کردند.

جمعی از مردم سوریه بار دیگر با برگزاری تظاهرات در مناطقی در دمشق حمایت خود را از ارتش این کشور برای مبارزه با تروریسم اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری پانوراما، جمعی از اهالی شهر "النبک" واقع در ریف دمشق با برگزاری تظاهرات بار دیگر بر حمایت خود از ارتش سوریه در مبارزه با گروه‌های تروریستی تاکید کردند.

همچنین اهالی منطقه "اللوان" واقع در منطقه "کفر سوسه" در دمشق با برپایی راهپیمایی گسترده از نظام سوریه برای همکاری و هماهنگی با سازمان‌های بین‌المللی ذیربط جهت ارسال کمک‌ به تمامی مناطق قدردانی کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی از نیروهای ارتش نیز به دلیل مبارزه با گروه‌های تروریستی و برقراری امنیت و صلح در مناطق مختلف سوریه قدردانی کردند.

تجمع کنندگان همچنین بار دیگر حمایت خود را از طرح ارائه شده از سوی هیات اعزامی نظام سوریه به نشست ژنو 2 اعلام کردند که اساس آن مبارزه با تروریسم و لزوم همکاری جامعه جهانی برای مقابله با اقدامات تروریستی و حفظ وحدت، استقلال، حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه است.

تظاهرکنندگان بار دیگر تاکید کردند که هیات اعزامی ائتلاف مخالفان سوریه به نشست ژنو 2 نماینده ملت سوریه نبوده و این ائتلاف خواهان بازگشت امنیت به این کشور نیست.

انتهای پیام

کد N104259

خواندنی از سراسر وب