نجفقلی حبیبی: بهبود وضعیت اقتصادی مطالبه اصلی مردم است

دولت,انجمن اسلامي مدرسين

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با بیان اینکه "بهبود وضعیت اقتصادی کشور در حال حاضر مطالبه اصلی جامعه است"، اظهار کرد: دولت در حال حاضر در بُعد خارجی و داخلی تلاش می‌کند تا مطالبات مردم را برآورده کند.

نجفقلی حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ایجاد اشتغال،‌ کنترل قیمت‌ها،‌ مقابله با تورم و ایجاد آسایش را از مطالبات مردمی دانست و افزود: دولت در عرصه روابط بین‌المللی تلاش می‌کند تا با آزاد کردن سرمایه‌های کشور و کنترل تحریم‌ها، در اوضاع اقتصادی کشور بهبود ایجاد کند.

وی اضافه کرد: دولت همچنین با سازماندهی نهاد اقتصادی کشور تلاش می‌کند مشکل اشتغال و تولید را حل کند که راه‌اندازی این تشکیلات برای بهبود وضعیت اقتصادی اهمیت زیادی دارد.

حبیبی همچنین با بیان اینکه "دستیابی به آزادی در عرصه‌های مختلف و همچنین حقوق شهروندی از دیگر مطالبه مردم است"، گفت: دستگاه‌های قضایی و امنیتی کشور در این زمینه باید به دولت کمک کنند تا فضایی بوجود بیاید که مردم انتقادهای خود را آزادانه بیان کنند و مسئولان بتوانند از این انتقادها استفاده کرده و نسبت به اصلاح امور اقدام کنند.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها در پایان با اشاره به اینکه "برآورده کردن مطالبات مردمی، وظیفه همه نهادهای کشور است"، اظهار کرد: سایر نهادها باید در این زمینه از ظرفیت‌های خود استفاده و در مسیر سیاست‌های دولت حرکت کنند تا گره‌های کشور باز شود و فضای اقتصادی کشور بهبود یابد.

انتهای پیام

کد N104235