ابوترابی خبر داد:

جلسه نایب رئیس مجلس با وزیر کشور برای حل مشکل استانهای مازندران، گیلان و گلستان

مجلس

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مردم عامل در خصوص قطع گاز و کمبود نان در شهرهای شمالی گفت: امروز بعد از ظهر با حضور محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس و وزیر کشور در مجلس شورای اسلامی مشکلات استانهای مازندران، گیلان و گلستان ناشی از بارش برف بررسی می شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، در پایان جلسه نوبت عصر روز سه شنبه بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه عزت الله یوسفیان ملا با اعلام تذکری گفت: مردم مازندران و آمل در شرایط سختی هستند در سرمای 15 درجه زیر صفر گاز قطع شده و نانواییها در سراسر مازندران و آمل تعطیل شدند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استدعا داریم وزارت نفت و نیرو برای امشب مردم چاره ای بیندیشد سرما  15 درجه زیر صفر است و گاز 7 هزار مشترک در آمل و 4 هزار مشترک در بابل و تعداد زیادی از مردم ساری قطع شده است.

وی در پایان تصریح کرد: از وزارت نفت و نیرو می خواهیم از هر محلی گاز منطقه تامین شود تا شاهد حوادث در شب سرد زمستانی در مازندران نباشیم.

در ادامه محمد حسن ابوترابی فرد نایب مجلس شورای اسلامی که در غیاب لاریجانی ریاست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: خوشبختانه مسئولان انتظامی، نظامی،  سپاه و بسیج برای خدمت رسانی برای استانهای مازندران، گیلان و گلستان بسیج شده اند.اما هنوز روستاهایی دچار مشکل هستند.

وی همچنین ادامه داد: امروز بعد از ظهر با حضور محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس و وزیر کشور و مسئولان کشوری برای بررسی مشکلات مردم مازندران، گیلان و گلستان برگزار می شود.

ابوترابی اظهار داشت: آقای نوبخت هم اعلام می کند رئیس جمهور هم طی جلسه ای مسئولان را مامور به حل این مشکل کردند.

نایب رئیس مجلس در پایان از مردم خواست با کاهش مصرف گاز و برق امکان حل مشکل را برای مسئولان فراهم کنند.