ارسال 5هزار قرص نان، آب معدنی و خرما از عواید موقوفات به مناطق غرب مازندران

مدیرکل اوقاف مازندران با اشاره به اقدامات این اداره کل برای کمک رسانی به مناطق برفگیر، گفت: یک هزار بسته خرما و 5 هزار قرص نان از محل عواید موقوفات این استان به مناطق غربی استان ارسال می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در پی بارش برف سنگین و ایجاد شرایط سخت و بحرانی در غرب استان مازندران، مردم و مسئولان اجرایی این استان آمادگی خود را برای کمک به شهروندان غرب مازندران اعلام کردند.

حجت‌الاسلام ستار علیزاده در این باره گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات شهروندان غرب مازندران کمبود آب معدنی، نان و غلات است که از این جهت اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران آمادگی خود را برای کمک به شهروندان غرب مازندران اعلام کرد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران، گفت: کمک به شهروندان مازندرانی که در بحران سرما و برف قرار دارند از وظایف اصلی و انسان دوستانه به شمار می‌رود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از اعلام آمادگی این اداره کل برای کمک به شهروندان غرب استان خبر داد و بیان کرد: از سوی موقوفاتی که با نیت خیرات و مبرات ثبت شده است این اقدام خداپسندانه صورت می‌گیرد.

علیزاده با اشاره به این‌که «در حال تهیه یک‌هزار بسته خرما برای مردم غرب مازندران هستیم» افزود: 5 هزار قرص نان و یک‌هزار بسته آب معدنی برای مردم غرب مازندران از محل عواید موقوفات این استان به این مناطق ارسال می‌شود.

انتهای پیام

کد N103081