بیانیه شورای هیئات مذهبی به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

سازمان تبليغات,دهه فجر

شورای مرکزی هیئات مذهبی کشور با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن، از ملت ایران به‌ویژه هیئات مذهبی دعوت کرد تا در راهپیمایی این روز شرکت کنند.

شورای مرکزی هیئات مذهبی کشور با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن، از ملت ایران به‌ویژه هیئات مذهبی دعوت کرد تا در راهپیمایی این روز شرکت کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

«یادآوری یوم الله ۲۲ بهمن؛ یعنی یادآوری رشادت‌ها و فداکاری‌ها و شهادت طلبی‌های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که "خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است."

یادآوری ۲۲ بهمن؛ یعنی، یادآوری تجلی حکومت الله برروی زمین، روزی که برنده‌ترین سلاح معنوی؛ یعنی، ایمان، پیروزی آفرید. روزی که کلمه توحید در وحدت کلمه به دست آمد و در نتیجه اعتصام به «حبل الله» رژیم ستمشاهی دوهزار و پانصد ساله طاغوتیان به زباله دانی تاریخ سپرده شد و ثابت کرد آوای«الله اکبر» از رگبار «مسلسل » قوی‌تر و نیرومندتر است.

و اینک در آستانه سی وپنجمین سا لگرد انقلاب اسلامی قرار داریم تجربه گرانسنگ ملت ایران در طی سی و پنج سال گذشته، کارآمدی اسلام سیاسی - فقاهتی امام خمینی(ره) و ولایت مطلقه فقیه را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اثبات و توانایی نظام پردازی ناشی از پیوند دین و سیاست را در شریان زندگی اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ایران نشان می‌دهد.

ملت و نظام جمهوری اسلامی که در حال الگو شدن برای کشورهای اسلامی است ضمن دستیابی به قله‌های علم و تکنولوژی و پیشرفت همه جانبه در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، علمی، نظامی و سیاسی و برخورداری از بهترین مردم سالاری دینی و اقتدار ملی در حال تبدیل شدن به قدرت اول منطقه است.

مردم بزرگوار ایران اسلامی در کوران ۳۵ سال مجاهدت، جنگ، تحریم و فشارهای دشمن آبدیده شد و راه مقابله با فتنه‌ها و بحران‌های منطقه‌ای و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را آموخت و تمام سرمایه‌گذاری‌ها و تلاش‌های دشمنان انقلاب به‌ویژه آمریکا برای براندازی و انحراف و توقف فرایند انقلاب اسلامی را بی اثر و نقش بر آب کرد.

اکنون با توجه به اینکه دشمن زبون و زخم‌ خورده انقلاب اسلامی شیطان بزرگ عجز و ناتوانی خودش را در خصوص جلوگیری از پیشرفت در زمینه فناوری هسته‌ای نظام اسلامی اعلام نموده است لذا وظیفه همگان است که در دفاع از فرمایشات راهبردی و هوشمندانه مقام معظم رهبری در خصوص نرمش قهرمانانه و گفتمان منافع ملی، بخصوص در جریان مذاکرات هسته‌ای با وحدت و انسجام داخلی بین آحاد مردم و مسوولان این مسیر را تا سر منزل مقصود طی کنند.

شورای مرکزی هیئات مذهبی کشور در آستانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ملت بزرگوار ایران اسلامی به‌ویژه هیئات مذهبی و افراد تاثیرگذار در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دعوت می‌نماید ضمن حضور فعال در برنامه‌های بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر با طنین فریاد رسای الله اکبر در شب ۲۱ بهمن ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره) و رهبری معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای زید العزه یک بار دیگر با حضور در راهپیمایی۲۲ بهمن حماسه‌ای ماندگار از بصیرت و هوشیاری انقلابی به یادگار بگذارند.»

انتهای پیام

کد N101450