مسوول سازمان بسیج سازندگی:

بسیج سازندگی در حال امدادرسانی به مناطق شمال کشور است

سیاسی

مسوول سازمان بسیج سازندگی با اشاره به به آخرین وضعیت مناطق برف زده استان‌های مازندران و گیلان خاطر نشان کرد: مجموعه بسیج سازندگی در حال تلاش برای امدادرسانی در این مناطق است.

ابراهیم عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آخرین وضعیت مناطق برف زده استان‌های مازندران و گیلان افزود: مجموعه بسیج سازندگی در حال تلاش برای امدادرسانی در این مناطق است.

وی با بیان این‌که هر امکانی که در توان و مقدورات سازمان بسیج سازندگی باشد قطعا برای کمک‌رسانی به مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد افزود: در صورت مساعد شدن وضعیت جوی ما همچنین از سایر ظرفیت‌های خود همچون ماشین‌آلات،‌ امکانات و تجهیزات پروازی برای کمک‌رسانی به این مناطق استفاده خواهیم کرد.

رییس سازمان بسیج سازندگی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بسیج سازندگی استان‌های مازندران و گیلان همراه و همگام با سایر سازمان‌ها در صحنه حضور دارند و امر کمک‌رسانی و امدادرسانی به مردم را انجام می‌دهند.

عزیزی در پایان با اشاره به بارش سنگین برف در مناطق شرقی کشور به ویژه استان سیستان و بلوچستان نیز گفت: تلاش سازمان بسیج مستضعفین بر این است که از تمام ظرفیت‌های کمک‌رسانی خود برای کمک کردن به مردم استفاده کنند. در حال حاضر تمام امکانات سازمان بسیج مستضعفین در شمال کشور در حال استفاده است در شرق کشور به هر میزان که ظرفیت‌های سازمان اقتضا کند امر کمک‌رسانی به مردم انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، در پی بارش های سنگین برف در غرب استان مازندران و گیلان آب و برق و گاز این استان‌ها به طور همزمان قطع شده است و مشکلات فراوانی برای ساکنان این مناطق به وجود آمده است.

انتهای پیام

کد N101444