روحانی در جلسه هیات دولت:| 142173

دولت در اجرای نظرات دلسوزانه مراجع تقلید مصمم است

دولت

مراجع تقلید شخصیت های بلند مرتبه،دارای موقعیت معنوی ونفوذ اجتماعی هستندوعلاوه برراهنمایی ها،توجه و دعای آنان نیز برای دولت بسیار مهم است/امیدواریم رابطه صمیمی دولت با مراجع تقلید و علما، روز به روز بیشتر و صمیمانه تر شود.

ایلنا: جلسه هیات دولت عصر دیروز (یکشنبه) به ریاست دکتر روحانی برگزار شد و اعضای دولت در خصوص مهم ترین مسائل و مباحث روز کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این جلسه، پس از ارائه گزارش دکتر اسحاق جهانگیری از دیدار با مراجع عظام تقلید در قم، از طرف خود و دولت از حمایت های جدی مراجع بزرگوار از دولت تشکر و سپاسگذاری کرد و اظهار داشت: نسبت به پیگیری و اجرای نظرات دلسوزانه آن بزرگواران مصمم هستیم.

رییس جمهوری افزود: مراجع تقلید شخصیت های بلند مرتبه، دارای موقعیت معنوی و نفوذ اجتماعی هستند و علاوه بر راهنمایی ها، توجه و دعای آنان نیز برای دولت بسیار مهم است.

روحانی ضمن مغتنم دانستن ارتباط نزدیک دولت و مراجع و حوزه های علمیه، اظهار امیدواری کرد که این رابطه صمیمی روز به روز بیشتر و صمیمانه تر شود.

در این جلسه، پس از ارائه گزارش مربوط به هدفمندسازی یارانه ها، برخی از پیشنهادهای دستگاه های اجرایی مطرح و تصویب شد.

اصلاح اساسنامه صندوق توسعه دریایی و تصویب آیین نامه اجرایی قانون تمرکز وظایف و اختیارات بخش کشاورزی در وزارت جهادکشاورزی از دیگر مصوبات جلسه امروز هیات دولت بود.

کد N98401