سیدرضا اکرمی: دولت در برابر بداخلاقی‌ها، خوش‌اخلاق باشد

دولت,بداخلاقي,سيدرضا اكرمي

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به برخی بداخلاقی‌های موجود در کشور نسبت به دولت اظهار کرد: دولت باید شرح صدر داشته باشد و در مقابل این بداخلاقی‌ها با خوش اخلاقی برخورد کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا اکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: ما نباید نگران این بداخلاقی‌ها باشیم؛ چراکه در جامعه ما فضای باز برای آزادی بیان و پس از بیان وجود دارد.

وی با بیان اینکه "باید در مقابل بداخلاقی‌ها و بی‌اخلاقی‌های موجود در جامعه، با اخلاق برخورد کرد"، افزود: ما باید بیشتر با یکدیگر به گفت‌وگو بپردازیم تا بداخلاقی‌ها در جامعه کاهش یابد؛ در غیر اینصورت باید شاهد افزایش بی‌اخلاقی‌ها و بداخلاقی‌ها در جامعه باشیم.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به رویکرد دولت در مقابل این بداخلاقی‌ها نیز گفت: به نظر من دولت باید شرح صدر داشته باشد و هرچه می‌تواند در جهت آگاه‌سازی مردم اهتمام بورزد و به همه آنچه بر زبان می‌آورد نیز عمل کند.

وی در پایان با بیان اینکه "دولت نباید آنچه را که نشدنی است، بگوید"، ادامه داد: به زبان آوردن برخی مسائل در شرایط کنونی توقعات اضافی نسبت به دولت بوجود می‌آورد و منجر به ایجاد بداخلاقی در جامعه می‌شود. اگر دولت به امور مربوط به خود اهتمام ورزد و در مقابل بداخلاقی‌های موجود در جامعه با خوش اخلاقی برخورد کند، قطعاً شاهد موفقیت دولت خواهیم بود.

انتهای پیام

کد N98343