لورا بوش خواهان حساسیت نسبت به ظاهر رئیس جمهوری آمریکا شد

همسر جورج دبلی بوش از این که نسبت به ظاهر بانوی اول در آمریکا حساسیت زیاد نشان داده می‌شود انتقاد و ابراز امیدواری کرد که در آینده نسبت به ظاهر روسای جمهوری آمریکا نیز به همین میزان حساسیت وجود داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه دیلی میل، لورا بوش، بانوی اول سابق آمریکا و همسر جورج دبلیو بوش، رئیس جمهوری پیشین این کشور در مصاحبه‌ای گفت که عقیده دارد در آمریکا توجه بیش از حدی به مو و آرایش بانوی اول وجود دارد و نمی‌توان این مساله را انکار کرد.

وی افزود: شاید سرانجام باید ما درباره آقایان اول کشور نیز این گونه عمل کنیم و حقیقتا از آن‌ها در زمینه چگونگی ظاهرشان انتخاب کراوات و مدل مو و غیره انتقاد کنیم. حتی شاید به وزن آن‌ها نیز باید حساس باشیم.

لورا بوش در این مصاحبه تاکید کرد: شاید جالب باشد که ببینیم که مردان اول کشور نیز چه کاری انجام می‌دهند.

وی همچنین در این مصاحبه عنوان کرد که همسر رییس جمهور آمریکا نباید در زمان رییس جمهوری همسرش از کاخ سفید حقوق دریافت کند.

وی تاکید کرد: من فکر می‌کنم سوال جالب این نیست که آیا آنها باید حقوق دریافت کنند یا نه بلکه مساله باید این باشد که واجب است آنها در سمت بانوی اول کشور بتوانند شغلی را که قبل از رسید به بانوی اولی به آن مشغول بوده‌اند، انجام دهند.

انتهای پیام

کد N100771