۰
توسط متخصصین جوان قرارگاه پدافند هوایی انجام شد؛

بهینه‌سازی و ارتقاء توانمندی سامانه موشکی هاگ

  • ۱۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سامانه موشکی هاگ,دفاع,قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ص ,اسماعیلی,پدافند,تجهیزات

همشهری آنلاین: امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی با اشاره به ارتقاء و بهینه‌سازی سامانه موشکی هاگ گفت: به همت متخصصین جوان قرارگاه پدافند هوایی سامانه موشکی هاگ در بخش‌های مختلف بهینه‌سازی و ارتقاء یافت و در بخش رادار ارتفاع متوسط این سامانه، برد رادار به صورت مؤثر افزایش دوبرابری دارد و رادار ارتقاء یافته این سلاح قابل رقابت با رادارهای مدرن و به روز دنیا است.

دفاع > پدافند- همشهری آنلاین:
امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی با اشاره به ارتقاء و بهینه‌سازی سامانه موشکی هاگ گفت: به همت متخصصین جوان قرارگاه پدافند هوایی سامانه موشکی هاگ در بخش‌های مختلف بهینه‌سازی و ارتقاء یافت و در بخش رادار ارتفاع متوسط این سامانه، برد رادار به صورت مؤثر افزایش دوبرابری دارد و رادار ارتقاء یافته این سلاح قابل رقابت با رادارهای مدرن و به روز دنیا است.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)؛ فرمانده قرارگاه پدافند هوایی در ادامه اظهار داشت: در بخش راداری ارتفاع پست نیز برد این رادار به دو برابر برد قبلی رسیده است و هر دوبخش ارتفاع متوسط و پست توانایی منحصر به فرد جنگ الکترونیک به سامانه موشکی هاگ اضافه شده است که در گذشته در این سامانه وجود نداشته است.

وی افزود: از دیگر اقدامات ارزشمندی که برای این سامانه انجام شده است ارتقاء رادار تعقیب است که قابلیت تعقیب و هدفگیری را تا 40 درصد افزایش داده است، این سامانه به صورت 24 ساعته و با ضریب اطمینان بالا قادر به انجام عملیات است.

امیر اسماعیلی در پایان گفت: بهینه سازی المانهای سرد، نگهداری آسان در اجزاء پرمصرف، ارتقاء و بهینه‌سازی سامانه کنترل آتش، ارتقاء کلیه نمایشگرها و نشانگرها متناسب با افزایش برد رادار و بهره‌گیری از تسترهای بومی از دیگر اقداماتی است که برای بهینه‌سازی این سلاح انجام شده است.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.