بیانیه فراکسیون زنان مجلس به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب

مجلس

از صمیم جان و اعماق وجود و ایمان یاد و خاطره‌ تمامی شهدای این رویداد بزرگ تاریخ را گرامی داشته و در برابر عزت و بزرگی آن عزیزان گلگون کفن سر تعظیم فرود می‌آوریم.

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در آستانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

به یمن فرارسیدن سی و پنجمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ امام راحل و پرچمدار قافله‌ عشق همچنین تجدید بیعت مجدد با جانشین بحق آن عزیز سفر کرده‌، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر این باوریم که تنگناها و محاصره‌های سیاسی و اقتصادی دشمنان هرگز نخواهد توانست فرزندان راستین امام راحل را به زانو در آورد و به فضل و قوه الهی دیری نخواهد پایید که نابودی استکبار جهانی را با فرج مولا و آقایمان حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) خواهیم بود.

دهه فجر یادآور یاد و خاطره معمار انقلاب خمینی کبیر(ره) است که تا ابد نام بلندش بر جریده زرین تاریخ و در قلب ملت قهرمان ایران و تمامی آزادی خواهان جهان ثبت و ضبط گردیده است.

پس یاد می‌کنیم از همه رشادت‌ها،‌ ایثارگری‌ها، جانفشانی‌ها و فهم و بصیرت ملتی بزرگ و همچنین استقامت و پایداری مردان و زنانی که زیر وحشیانه‌ترین شکنجه‌های تاریخ ستمشاهی قد خم نکردند و همواره بر حاکمیت اسلام ناب محمدی(ص) اصرار ورزیدند.

از صمیم جان و اعماق وجود و ایمان یاد و خاطره‌ تمامی شهدای این رویداد بزرگ تاریخ را گرامی داشته و در برابر عزت و بزرگی آن عزیزان گلگون کفن سر تعظیم فرود می‌آوریم.

تردیدی نیست که این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشات گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است که قطعا تا قیام جهانی حضرت ولی عصر(عج) استمرار خواهد داشت.

بی‌تردید حضور زنان و دختران همپای مردان و نیز ترغیب اعضای خانواده برای حضور موثر در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نه تنها حافظ ارزش‌ها و منافع و سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ضامن تداوم آن خواهند بود بلکه الگوی مثال زدنی زنان مسلمان، توانمند و تاثیرگذار را در همه عرصه‌های جامعه بار دیگر خلق خواهد نمود.

به امید پیروزی نهایی حق علیه باطل

پیشاپیش فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت این ایام از حضور حداکثری اقشار مختلف به ویژه زنان مومن و متعهد انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن کمال تشکر و سپاسگذاری را اعلام می‌نماید.

فاطمه رهبر رییس فراکسیون زنان و خانواده

کد N100593