فرماندهان حفاظت اطلاعات سپاه با آرمان‌های امام(ره) تجدید میثاق کردند

سپاه پاسداران,سپاه,امام خميني ره ,دهه فجر

فرماندهان و مسئولان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با حضور در حرم امام خمینی(ره)، با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در سومین روز از دهه فجر، جمعی از فرماندهان و کارکنان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) با حضور در حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی نسبت به آرمان‌های امام (ره) ادای احترام کردند.

سردار پاسدار محمدحسن کاظمی جانشین فرماندهی حفاظت سپاه و سرهنگ پاسدار حسن کریمی فرمانده حفاظت حرم امام راحل به همراه کارکنان با نثار تاج گل نسبت به امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.

در این مراسم، گروه موزیک شهید پازوکی سپاه سرودهایی در وصف امام راحل اجرا کردند و میثاق‌نامه مسئولان حفاظت سپاه پاسداران در پایبندی خود نسبت به جمهوری اسلامی ایران قرائت شد.

بر اساس این گزارش، متن میثاق‌نامه سپاه حفاظت به این شرح است:

«امروز ما پاسداران با گرد آمدن در این حرم مطهر با اذعان به این که پیدایش انقلاب اسلامی ایران با هدایت و رهبری شخصیتی بود که اسلام ناب محمدی (ص) را از اسلام آمریکایی جدا کرد و مزه شیرین نعمت برخورداری از یک رهبر انقلابی به کام مردم ایران و حق‌طلبان عالم چشاند.

ما پاسداران با پیروی از امام راحل و رهبری خود تجدید میثاق نموده و اعلام می داریم، امروز این انقلاب بی‌نام خمینی(ره) و خامنه‌ای در هیچ جای جهان شناخته شده نیست و بر دوستاران امام راحل لازم است که از امام خامنه‌ای اطاعت محض کنند؛ ما پاسداران از ولایت فقیه دست بر نمی‌داریم و از انقلاب اسلامی دفاع کرده و با برافراشتن پرچم لااله الا الله در انتهای افق از پای نمی‌نشینیم.»

انتهای پیام

کد N100383