فردا صورت می‌گیرد؛

سفر جهانگیری به سیستان و بلوچستان

دولت

وزرای کشور، بهداشت، درمان و‌آموزش پزشکی، نیرو، امور اقتصادی و دارایی، آموزش و پرورش و راه و شهرسازی، معاون اجرایی رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد معاون اول رییس جمهور را در سفر به استان سیستان و بلوچستان همراهی می‌کنند.

معاون‌ اول‌ رئیس‌جمهور به منظور انجام سفری یک‌روزه به استان سیستان و بلوچستان، سفر می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون‌ اول‌ رییس‌جمهور به منظور انجام سفری یک‌روزه به استان سیستان و بلوچستان، فردا صبح- دوشنبه- وارد این استان خواهد شد.

جهانگیری در این سفر پس از ورود به شهر چابهار، در یکی از روستاهای منطقه حضور یافته و در مراسم واگذاری بیش از 50 هزار واحد مسکن روستایی و افتتاح همزمان بیش از سه هزار طرح عمرانی، تولیدی و اشتغالزای دستگاه‌های اجرایی در سراسر کشور به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی شرکت می‌کند.

معاون اول رییس‌جمهور همچنین از منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار و سواحل مکران در حاشیه دریای عمان واقع در استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان بازدید کرده و سپس در جلسه کارگروه توسعه سواحل دریای عمان شرکت خواهد کرد.

شرکت و سخنرانی در همایش سرمایه‌گذاری توسعه استان سیستان و بلوچستان از دیگر برنامه‌های دکتر جهانگیری در این سفر یک روزه است.

لازم به ذکر است وزرای کشور، بهداشت، درمان و‌آموزش پزشکی، نیرو، امور اقتصادی و دارایی، آموزش و پرورش و راه و شهرسازی، معاون اجرایی رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد معاون اول رییس جمهور را در این سفر همراهی می‌کنند.

کد N97927