نعمتی در مخالفت با برگزاری جلسات شیفت شب مجلس:

باید برای جلسات شب از نمایندگان رأی‌گیری کنید

مجلس

در قانون آیین نامه مجلس آمده است نمایندگان مکلف هستند که هر روز هفته بلاانقطاع به غیر از روزهای جمعه حداقل روزی 4 ساعت برای بررسی لایحه بودجه سال آینده جلسه برگزار کنند، نه اینکه شب هم جلسه برگزار کنیم.

نماینده حسن آباد همدان تاکید کرد: در قانون آیین نامه مجلس آمده است نمایندگان مکلف هستند که هر روز هفته بلاانقطاع به غیر از روزهای جمعه حداقل روزی 4 ساعت برای بررسی لایحه بودجه سال آینده جلسه برگزار کنند، نه اینکه شب هم جلسه برگزار کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بهروز نعمتی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 93 کل کشور در تذکری با استناد به ماده 187 آیین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: نمایندگان مکلف هستند که قانون را اجرا کنند نه برداشت خود از قانون.

نماینده حسن آباد همدان در ادامه در مخالفت با تشکیل جلسات مجلس در سه نوبت روز برای بررسی لایحه بودجه 93 کل کشور گفت: در قانون آیین نامه مجلس آمده است نمایندگان مکلف هستند که هر روز هفته بلاانقطاع به غیر از روزهای جمعه حداقل روزی 4 ساعت برای بررسی لایحه بودجه سال آینده جلسه برگزار کنند، نه اینکه شب هم جلسه برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه شما باید فرق بین شب و روز را بدانید، گفت: بعد از نماز مغرب شب است و در خصوص جلسات شب لازم است که از نمایندگان رأی‌گیری کنید.

کد N97807