قاضی پور در تذکری مطرح کرد:

انتقاد از وجود صف‌های طولانی برای گرفتن سبد کالا

مجلس

اعضای کمیسیون تلفیق در بخش خود بودجه‌های هنگفتی را تصویب کردند که ما اجازه این کار را به آنها نمی‌دهیم و با پیوست‌هایی که برخی از نمایندگان در خصوص بودجه توزیع کرده‌اند مخالفیم.

نماینده مردم ارومیه در تذکری از وجود صف‌های طولانی برای گرفتن سبد کالا انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 93 کل کشور در تذکری در رابطه با صف‌هایی که به خاطر توزیع سبد کالا در فروشگاه‌ها تشکیل شده است، اظهار داشت: من به مجلس آمدم تا حرف دل مردم را بگویم و وجود صف‌های طولانی برای گرفتن سبد کالا یکی از مشکلاتی است که مردم در رابطه با این موضوع با آن مواجه شده‌اند.

نماینده مردم ارومیه در ادامه افزود: تذکر دوم بنده به پیوست‌های است که در بین چند نماینده توزیع شده و ما آنها را در دست دو یا سه نماینده می بینیم.

وی گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در بخش خود بودجه‌های هنگفتی را تصویب کردند که ما اجازه این کار را به آنها نمی‌دهیم و با پیوست‌هایی که برخی از نمایندگان در خصوص بودجه توزیع کرده‌اند مخالفیم.

در ادامه محمد حسن ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نماینده مردم ارومیه گفت: غیر از آنچه در محضر همکاران محترم توزیع گردیده کمیسیون تلفیق مصوبات دیگری نداشته است.

کد N96847