ابوترابی فرد اعلام کرد:

بررسی بخش درآمدی بودجه در نوبت بعدازظهر مجلس

مجلس

کته‌ای که نمایندگان استان‌های گیلان و مازندران در طول جلسه امروز مجلس بر آن تاکید داشتند بارش سنگین برف در این مناطق و مشکلات ناشی از این برف سنگین در اکثر روستاهای این مناطق بود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز در دو نوبت از ساعت 14 ظهر بررسی بخش درآمدی بودجه 93 کل کشور را در دستور کار قرار خواهد داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دقایقی پیش هفتمین نشست علنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 93 کل کشور با ریاست حجت‌الاسلام ابوترابی فرد به پایان رسید.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از اعلام تنفس اعلام کرد: جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز در دو نوبت از ساعت 14 ظهر بررسی بخش درآمدی بودجه 93 کل کشور را در دستور کار قرار خواهد داد.

ابوترابی فرد در ادامه با اشاره به بارش سنگین برف در استان‌های گیلان و مازندران گفت: نکته‌ای که نمایندگان استان‌های گیلان و مازندران در طول جلسه امروز مجلس بر آن تاکید داشتند بارش سنگین برف در این مناطق و مشکلات ناشی از این برف سنگین در اکثر روستاهای این مناطق بود.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه تعداد قابل توجه‌ای از روستاها در مناطقی که ذکر شد با مشکلاتی در راه‌های اتصالی و قطع آب و برق و گاز مواجه شده‌اند خواهش من از مسئولین مربوطه محترم این است که حل این مشکلات را در دستور کار خود قرار دهند.

کد N96783