در تذکرات کتبی نمایندگان مطرح شد؛

اعتراض به تقدیر از بازیگران طاغوتی در جشنواره فیلم فجر/ تأکید بر تسریع در پرداخت حقوق حق التدریسی ها

مجلس

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نام بردن و تقدیر از بازیگران زمان طاغوت در جشنواره فیلم فجر امسال انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرائی کشور در جلسه علنی یکشنبه مجلس از سوی هیأت رئیسه قرائت شد.

برخی از مهم ترین این تذکرات به شرح ذیل است:

شریعت نژاد نماینده رودسر در تذکری به وزیر کشور و وزیر نیرو خواستار تسریع در امدادرسانی به مردم غرب مازندران پس از بارش شدید برف شد.

جعفری نماینده بجنورد در تذکری به رئیس جمهور نسبت به صدور دستور برای ساماندهی سبد کالا تأکید کرد و از اینکه تعداد زیادی از مستحقان مشمول این سبد کالا نشدند، انتقاد کرد.

خسروی نماینده سمنان در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نام بردن و تقدیر از بازیگران و خوانندگان زمان طاغوت در جشنواره فجر امسال انتقاد کرد.

نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در تذکری به وزیر صنعت و معدن علت واردات گوشت نامرغوب به کشور را جویا شد و خواستار جلوگیری از واردات این گوشت ها شد.

علیپور، بخشایش، فتحی پور، بشیری، خجسته، موسوی و عارفی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار تسریع در پرداخت معلمان حق التدریسی شدند.