کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه:

ایمان مردم به رهبری امام (ره) بارزترین ویژگی انقلاب اسلامی است

کشیش,ارومیه

ارومیه - ایرنا - کشیش کلیسای شرق آشور ارومیه گفت: ایمان مردم به رهبری امام خمینی (ره) بارزترین ویژگی انقلاب اسلامی است.

ˈ داریاووش عزیزیان ˈ ، عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افرود: نقطه قوت و تمایز انقلاب اسلامی ایران در مقایسه با سایر انقلاب های جهان، ایمان آحاد ملت ایران به رهبری در کنار اعتقادات و باورهای دینی است.

وی با اشاره به اینکه یکی از موهبت های الهی رهبر کبیر انقلاب اسلامی، مردمی بودن امام خمینی (ره) بود اظهار کرد: ایشان به سبب زندگی ساده ای که داشتند توانستند ارتباط عمیقی با اقشار مختلف مردم برقرار کنند و یک باور عمیق را در مردم برای براندازی ظلم و استکبار در مردم به وجود بیاورند.

عزیزیان با اشاره به اهمیت و عظمت جایگاه رهبری در نظام دینی اضافه کرد: این مهم است که مردم یک کشور آرمان ها، اهداف و آرزوهای خود را در وجود رهبرشان ببینند و امام خمینی (ره) توانستند این اعتماد را در مردم به اثبات برسانند.

وی تبعیت از رهبری و لبیک گویی ملت به اهداف و ارزش های برخاسته از مفاهیم دینی را رمز پایداری و استقامت مردم در طول بیش از سه دهه عمر انقلاب در برابر ناملایمات برشمرد.

عزیزیان یادآور شد: برخورداری از حمایت های مردمی یکی دیگر از نقاط قوت نظام جمهوری اسلامی است که باعث رشد جهانی آن در عرصه های مختلف شده است.

8135/581
کد N95745