رییسی اطلاع‌رسانی درباره پرونده بابک زنجانی را به محسنی‌اژه‌ای محول کرد

خمینی,قوه قضائیه,مفاسد اقتصادی,رهبری انقلاب,جرایم اقتصادی,حقوقی‌و قضایی

همشهری آنلاین: معاون اول رییس قوه قضاییه در پاسخ به پرسشی در مورد روند رسیدگی به پرونده بابک زنجانی اظهار کرد: آقای محسنی‌اژه‌ای در نشست خبری خود در این باره توضیحات لازم را ارائه خواهند کرد.

ایران > حقوقی‌و قضایی- همشهری آنلاین:
معاون اول رییس قوه قضاییه در پاسخ به پرسشی در مورد روند رسیدگی به پرونده بابک زنجانی اظهار کرد: آقای محسنی‌اژه‌ای در نشست خبری خود در این باره توضیحات لازم را ارائه خواهند کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رییسی در حاشیه مراسم بزرگداشت یوم‌الله 12 بهمن که صبح امروز در حرم مطهر امام خمینی برگزار شد در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی در مورد روند رسیدگی به پرونده بابک زنجانی اظهار کرد: آقای محسنی اژه‌ای در نشست خبری خود در این باره توضیحات لازم را ارائه خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، وی همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد چرایی زنده ‌ماندن نام امام خمینی پس از گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز در آستانه سی و ششمین فجر انقلاب آرمان‌های ما همان آرمان‌های زمان انقلاب است که رهبری انقلاب همواره بر آن تاکید داشته و دولتمردان ما نیز همواره بر آن پافشاری می‌کنند و چنانچه برخلاف این آرمان‌ها عمل شود همه برافروخته می‌شوند در یک کلمه باید بگوییم که امام خمینی زنده است چون راه ایشان زنده است.