امیر اسماعیلی : توان عملیاتی ایستگاه رادار خسروی عالی است

امیراسماعیلی

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران توان عملیاتی ایستگاه رادار شهید خسروی شهر تیرآباد را بسیار عالی ارزیابی کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، امیرسرتیپ فرزاد اسماعیلی امروز (جمعه) با حضور در ایستگاه رادار شهید خسروی مستقر در شهر تیرآباد ( شمال غرب کشور ) از مواضع پدافندی و سامانه های راداری و موشکی مستقر در این یگان بازدید کرد.

وی در این بازدید از چند طرح عملیاتی که توسط رزمندگان پرتلاش ایستگاه رادار شهید خسروی شهر تیرآباد تهیه واجرا شده دیدار و توان عملیاتی آنها را بسیار عالی ارزیابی کرد.

امیر اسماعیلی در ادامه با حضور در جمع فرماندهان و کارکنان این یگان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر با تاکید بر اهمیت ماموریت قرارگاه پدافند هوایی در حراست از آسمان میهن اسلامی به ویژه در این گونه مناطق گفت: خدمت در یگان های پدافندی دور از مرکز عبادتی بزرگ وجهاد با نفس است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین از روحیه بالای عملیاتی کلیه کارکنان این یگان قدردانی کرد.

فراهنگ(1)**9129 1568
کد N92521