نوباوه در گفتگو با مهر:

تشکیل دهندگان فراکسیون جدید در مجلس به تعداد انگشتان دست نمی‌رسند/ مجلس هماهنگی خوبی با دولت دارد

مجلس

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با این پیش بینی که فراکسیون جدیدی در مجلس شکل نخواهد گرفت، گفت: کسانی که بخواهند فراکسیون جدید در مجلس تشکیل دهند تعدادشان به انگشتان دست هم نمی‌رسد.

بیژن نوباوه عضو نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، درباره ایجاد فراکسیون جدیدحامی دولت در مجلس گفت: این اخبار بیشتر شایعات است. اینکه اساسا فراکسیون‌ها اصل کار مجلس و تعیین کننده هستند،منطقی نیست.

وی افزود: البته فراکسیون ‌ها تاثیر گذاری زیادی دارند. اما کسانی که بخواهند فراکسیون جدید تشکیل دهند تعدادشان به انگشتان دست هم نمی‌رسد.

نوباوه با بیان اینکه  ممکن است در فراکسیون اصولگریان و رهروان اختلاف باشد اما این به معنای انشعاب نیست ، گفت: به نظر من فراکسیون جدیدی شکل نخواهد گرفت چرا که زمینه اش در مجلس وجود ندارد. فراکسیون زمانی شکل می گیرد که بخواهد هدف خاصی را دنبال کند.

این نماینده مجلس یادآور شد: اگر هدف فراکسون جدید حمایت از دولت باشد که همه مجلس از دولت حمایت می‌کنند. همچنین اگر هدف پیگیری منویات  مقام معظم رهبری باشد، بازهمه نمایندگان این امر را انجام می‌دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره لایحه بودجه اظهار داشت: در لایجه بودجه که اصلی ترین اقدام دولت بوده است 95 درصد خواسته ها ی دولت محقق شده است. مجلس هماهنگی خوبی با داشته است، بدنه مجلس به خوبی با دولت همراهی می کند.