آیت‌الله صافی گلپایگانی در دیدار معاون اول رئیس‌جمهور:

امیدوارم کسانی که محتاج نیستند از دریافت یارانه انصراف دهند

معاون اول رييس جمهور,آيت‌الله العظمي صافي گلپايگاني,قم,هدفمندي يارانه‌ها,اسحاق جهانگيري

آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی گفت: خداوند به همه کسانی که به دنبال خدمت بوده و خیر مردم را می‌خواهند یاری و کمک خواهد رساند و مردم نیز هنگامی که می‌بینند مسئولان در پی برطرف کردن مشکلات آنان هستند، قطعاً با آنان همکاری می‌کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار با اسحاق جهانگیری - معاون اول رئیس‌جمهور - در قم، برای خدمتگزاران مردم در دولت یازدهم آرزوی توفیق کرد و ضمن ابراز امیدواری از اینکه دولت بتواند به مشکلات مختلفی که در کشور وجود دارد به نحو احسن رسیدگی و آنان را برطرف کند، تصریح کرد: ما باید معقولانه حرکت کنیم تا هم بتوانیم بخوبی در کنار دیگر ملت‌های جهان زندگی کنیم و هم بر مشکلات جامعه خود فائق آییم.

صافی گلپایگانی با بیان اینکه "دولت تاکنون موفقیت‌های خوبی در مسیر حل مشکلات کشور بدست آورده است"، به مذاکرات اخیر ایران اشاره و خاطرنشان کرد: ما باید بدانیم که با هر جمعیتی چگونه سخن بگوییم و آنگاه در مسیر تعامل موفق خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه "پایه و اساس همه مسائل باید با ترویج دین مبین اسلام و حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی همراه باشد"، یادآور شد: مسئولیت بسیار با اهمیت است اما مسئولان باید بدانند موقعیتی که امروز نصیب آنها شده، فرصت خدمت به مردم بوده و آنها باید قدر این فرصت را دانسته و از آن استفاده کنند.

این مرجع تقلید همچنین در زمینه اختصاص یارانه‌ها به افراد ضعیف جامعه نیز تاکید کرد: یارانه‌ها باید به کسانی که نیازمندند، اختصاص یابد و ضرورتی ندارد در شرایطی که دولت برای رفع مشکلات حاجت‌مند است به کسانی که محتاج نیستند، یارانه اختصاص یابد.

آیت‌الله صافی گلپایگانی اظهار امیدواری کردند کسانی که محتاج به دریافت یارانه‌ها نیستند، خودشان از دریافت یارانه منصرف شوند و در پایان نیز تاکید کرد که همه ما باید به اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی پایبند باشیم.

انتهای پیام

کد N90985